Taylor Swift broni fana na Eras Tour

Taylor Swift przerwała koncert, by obronić fankę. O co poszło?

Źródło zdjęć: © Taylor Swift, TikTok, YouTube, therastour13
Anna RusakAnna Rusak,15.05.2023 13:30

Taylor Swift musiała przerywać koncert w Filadelfii w ramach trasy Eras Tour. Po tym, jak obroniła fankę, internauci nie przestają jej chwalić. Czemu artystka musiała interweniować?

Taylor Swift jest w trakcie najbardziej imponującej trasy koncertowej, czyli Eras Tour. Po długiej przerwie dostaliśmy od artystki prawdziwe show. Setlista liczy 45 piosenek, a same występy są pełne niespodzianek, animacji i bardziej przypominają spektakl niż koncert. Dodajmy, że Taylor jest na scenie przez ponad trzy godziny.

Po koncercie w deszczu w Nashville wiemy już, że chyba nic nie jest w stanie stanąć na przeszkodzie Swift, jeśli chodzi o zapewnienie fanom odpowiedniej rozrywki. Teraz udowodniła to po raz kolejny. Przerwała koncert w Filadelfii, by obronić fankę.

Taylor Swift przerywa koncert, by bronić fanki

Fani musieli naprawdę sporo poświęcić, by dostać się na Eras Tour - część z nich przez problemy z biletami postanowiła pozwać Ticketmastera. Nic dziwnego, że gdy już mogą oglądać Swift na żywo, są pełni energii, tańczą, śpiewają i po prostu dobrze się bawią.

Nie wszystkim podoba się ich ekspresja. Na koncercie w Filadelfii Taylor przerywała wykonywanie "Bad Blood", utworu z krążka "1989", by bronić fanki. Na nagraniu słychać, jak artystka zwraca się w stronę tłumu i krzyczy: "Wszystko w porządku. Ona nic nie robiła" oraz "Hej, przestań!".

trwa ładowanie posta...

Fani chwalą Taylor Swift za obronę fanki

Według fanów na Twitterze, Swift zwracała się do ochroniarza, który miał się w niewłaściwy sposób zachowywać w stosunku do zebranych pod sceną fanów. Na TikToku potwierdza to Caitlin Gabell, czyli dziewczyna, która oświadczyła, że to ją Taylor broniła na koncercie.

W nagraniu tłumaczy, że ochroniarz niepotrzebnie uspokajał dobrze bawiące się dziewczyny, dotykając je i odsuwając za każdym razem, gdy tylko dotknęły barierki. Ostatecznie miał zostać usunięty z koncertu.

trwa ładowanie posta...

Dziewczyna dodaje, że po całej sytuacji artystka ofiarowała jej darmowe bilety na koncert. Zachowanie ochroniarza musiało być naprawdę niewłaściwe, bo jak podkreślają fani, Taylor nigdy nie przerywa występów. Wielu chwaliło ją również za to, że w tak konkretny sposób stanęła w obronie fanki i troszczy się o ich bezpieczeństwo.

Nie da się ukryć, że fani są od zawsze najważniejsi dla Swift. A jeśli i wy chcielibyście zobaczyć Taylor na Eras Tour, to przypominamy, że można kupić kontakty, które już widziały koncert.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1