popkultura
Aresztowania w związku z zabójstwem Tupaca. Przełom po 27 latach
Taylor Swift nie odwołała koncertu mimo burzy i ulewy

Ulewa jej niegroźna. Taylor Swift dała koncert w deszczu

Źródło zdjęć: © Twitter - Music News Facts / Canva, Twitter
Natalia Witulska,
09.05.2023 12:00

Taylor Swift słynie z profesjonalizmu oraz oddania fanom. Udowodniła to na ostatnim występie w Nashville podczas trasy koncertowej "The Eras Tour". Mimo niepogody nie odwołała występu i zrobiła wrażenie na widowni.

Taylor Swift to jedna z największych gwiazd muzycznego świata. Miłośnikom dała się poznać jako profesjonalistka i perfekcjonistka, która zawsze na poważnie podchodzi do występów. Oddanie fanom udowodniła 8 maja podczas ostatniego występu w Nashville. Piosenkarka zrobiła show, którego nie zapomną do końca życia.

Taylor Swift ulewy się nie boi

Trzeci i jednocześnie kończący koncerty Taylor Swift w Nashville występ od początku stał pod znakiem zapytania. Od rana pogoda w mieście nie była łaskawa dla zbierających się pod stadionem fanów piosenkarki. Burza z piorunami oraz ulewa nie zwiastowały niczego dobrego.

Fani obawiali się, że koncert amerykańskiej gwiazdy muzyki pop zostanie odwołany. Nic bardziej mylnego. Taylor Swift nie miała zamiaru rezygnować z występu. Wraz z teamem postanowiła, że ze względu na bezpieczeństwo przeczeka burzę z piorunami, a następnie wystąpi przed zebraną publicznością.

trwa ładowanie posta...

Fani zachwyceni postawą Taylor

Fani Taylor Swift docenili postawę ukochanej piosenkarki. Amerykańska gwiazda nic nie robiła sobie z deszczu i wystąpiła na znanym wszystkim wysokim poziomie. Na TikToku viralowe stają się nagrania z koncertu, na których widać, jak świetnie w deszczu bawią się zarówno miłośnicy gwiazdy, jak i ona sama.

trwa ładowanie posta...

Koncert trwał do późnych godzin nocnych. Na końcu występu Taylor podziękowała fanom. Powiedziała, że nigdy nie zapomni tej nocy i że docenia fakt, że wszyscy czekali na nią w deszczu.

- Kochamy was Nashville - krzyknęła piosenkarka przed zejściem ze sceny.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
50 tys. dol. uleczy złamane serce? Fan Drake'a miał okazję się przekonać