trendy
Tajemnicze morderstwo studentów w Idaho. Policja bezradna
Zimowe igrzyska w Pekinie organizują lucyferianie?

Szury z TikToka twierdzą, że zimowe igrzyska w Pekinie organizują LUCYFERIANIE

Źródło zdjęć: © TikTok, YouTube, Canva
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,07.02.2022 15:49

Kto z was oglądał ceremonię otwarcia igrzysk zimowych w Pekinie? Zwróciliście uwagę na kolory lucyferiańskie, które dominowały w oprawie wydarzenia? Jeśli nie, to nadróbcie zaległości, zanim nastanie nowy porządek świata!

bGyghPeH

4 lutego odbyła się ceremonia otwarcia XXIV Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Organizatorzy nie szczędzili środków, by wydarzenie miało epicki rozmach i promowało punkt widzenia korzystny dla chińskiej propagandy. Olimpijski znicz zapaliła Dinigeer Yilamujiang - przedstawicielka mniejszości ujgurskiej, która jest dyskryminowana i prześladowana przez chińskie władze.

Wyznawcy teorii spiskowych nie byliby sobą, gdyby w ceremonii otwarcia igrzysk nie doszukali się głębszego, tajemnego znaczenia. Pewien oświecony inaczej użytkownik TikToka znalazł kilka znaków, które wskazują na to, że Chińczykom mogą pomagać w trakcie igrzysk... lucyferianie. Szok i niedowierzanie? Zalecam, abyście dalszą część tekstu czytali przy dźwiękach soundtracku z filmu "Omen".

Ave Satani (The Omen) Tenerife Film Orchestra & Choir (2009)

Lucyferianie - kim są?

Mimo że lucyferianie kojarzą się z wyznawcami satanizmu, nie są to pojęcia tożsame. Lucyferianizm to system wierzeń, zarówno teistycznych, jak i ateistycznych, gdzie przedmiotem rozważań jest natura dobra i zła, które symbolizuje Lucyfer. Według popularnej teorii spiskowej światem rządzą lucyferianie wspólnie z Georgem Sorosem i Watykanem.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Lucyferianie na ceremonii otwarcia zimowych igrzysk w Pekinie

Jednym z elementów oprawy ceremonii otwarcia zimowych igrzysk w Pekinie był płatek śniegu symbolizujący zimę. Tymczasem pewien tiktoker uznał, że ten element dekoracji przedstawia strukturę grafenu. Dlaczego akurat grafenu? Według proepidemików tlenek grafenu jest dodawany celowo do szczepionek, aby w ten sposób dokonać diabolicznego dzieła depopulacji ludzkości.

Igrzyska zimowe w Pekinie
Igrzyska zimowe w Pekinie (TikTok)
trwa ładowanie posta...

Tiktoker twierdzi, że za organizacją igrzysk w Pekinie stoją lucyferianie. Miałby na to wskazywać dobór kolorów, które dominowały w oprawie ceremonii otwarcia igrzysk. Chodzi o barwy: niebieski, czerwony i fioletowy, które razem mają reprezentować "fałszywe oświecenie lub Nowy Światowy Porządek Lucyfera".

Zimowe igrzyska w Pekinie
Zimowe igrzyska w Pekinie (TikTok)
trwa ładowanie posta...

"Zmień dilera"

Z obawą zajrzałem do sekcji komentarzy pod filmami oświeconego inaczej tiktokera, spodziewając się, że odkryję tam głębszy poziom matrixia. Owszem, kontrowersyjne materiały przyciągnęły szurów, ale nie aż w takim stopniu, jak można się było tego spodziewać. Wielu internautów nie dało się nabrać na teorie spiskowe o lucyferianach i grafenie.

bGyghPeJ

Nie wiem, co bierzecie, ale zmieńcie dostawce.

To w srodku to nie kowid, a gwiazda straznika teksasu, czak noris powróci nas uratować.

Jeszcze niebieski symbol nieskończoności na podłodze. Symbol masoński

bGyghPeL

To już jest czysty fanatyzm, że wszędzie się widzi masonerie, iluminatii i inne diabły.

Jaka jest wasza ulubiona teoria spiskowa?

Źródło: Rzeczpospolita/TVN24/TikTok

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Obserwator,zgłoś
Tak zapytam. Zawód dziennikarza jak każdy wie jest porównywany do usług prostytutek. Swoich spostrzeżeń nie ma, tylko robi się to co każą :)
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
Prezenty w paczkomatach dla kurierów. Bożonarodzeniowy trend na TikToku