trendy
Na walentynki kwiaty LEGO? Zestawy 10313 i 10314 już dostępne
Sparked, czyli szybkie randki na Facebooku

Szukasz szybkiej randki? Facebook zaprasza Cię na Sparked

Źródło zdjęć: © Dylan Gillis / Unsplash.com
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,14.04.2021 13:08

Sparked to nowa aplikacja do randkowania, która ma pojawić się na Facebooku i obecnie jest w fazie testów. Aplikacja ma wyróżniać się jedną ciekawą funkcją... Sprawdźcie, o co dokładnie chodzi!

Pandemia to – łagodnie mówiąc – niefortunny okres dla singli. Ze względu na ryzyko zakażenia COVID-19 randkowanie przeniosło się z rzeczywistości do wymiaru wirtualnego. W ciągu minionych 12 miesięcy jak grzyby po deszczu powstawały kolejne rozwiązania do matchowania się online – z ostatnich newsów w tym temacie wystarczy wspomnieć o apce umożliwiającej parowanie się tylko w jeden dzień tygodnia.

Facebook obserwuje trendy i chce wykorzystać ogromne zainteresowanie randkami online. Od jakiegoś czasu firma Marka Zuckerberga proponuje swoim użytkownikom wypróbowanie opcji, jaką są randki – Michał sprawdził dla Was, czy warto z niej skorzystać. Ale to nie wszystko. Teraz dowiedzieliśmy, że Facebook testuje kolejną, nową aplikację do szybkiego randkowania wideo o nazwie Sparked.

Sparked – na czym polega nowa aplikacja do randkowania na Facebooku?

Nad projektem pracuje zespół NPE, który zajmuje się rozwijaniem aplikacji eksperymentalnych. Na Sparked mają się odbywać "randki wideo z życzliwymi ludźmi" – donosi portal "The Verge". Aplikacja ma się wyróżniać tym, że nie będzie w niej profili publicznych, przesuwania, wiadomości prywatnych i wszyscy chętni otrzymają do niej bezpłatny dostęp.

Chcesz kogoś poderwać? Na Sparked dostaniesz na to 4 minuty

Randka na Sparked będzie trwała 4 minuty, w trakcie których randkowicze muszą siebie nawzajem przekonać, że warto się lepiej poznać. Jeśli pomiędzy użytkownikami zaiskrzy, otrzymają oni kolejne 10 minut na rozmowę. Po tym czasie randkowicze albo mogą uznać, że "to jednak nie to", albo wyrazić chęć kontynuowania znajomości. Wówczas wymienią się namiarami na Messenger, mail, itd.

Obecnie Sparked jest w fazie testów. Kiedy wchodzę na stronę aplikacji, wyświetla się komunikat, że "Treść jest obecnie niedostępna".

Pozostając w temacie nowinek technologicznych, sprawdźcie tekst Oliwiera o najgorszym radiu do samochodu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Oreo x BLACKPINK. Spróbowałem i nie jestem zaskoczony [TEST]