pop-qultura
Ewa Zawada nie weźmie ślubu kościelnego. Katoboomerzy jęczą, że to GRZECH
Harry Styles

Szczęśliwy Harry Styles biega po scenie z flagą osób biseksualnych: "Kocham was wszystkich"

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Twitter.com
Anna RusakAnna Rusak,10.09.2021 12:40

Harry Styles na swoim ostatnim koncercie okazał wsparcie osobom biseksualnym, całej społeczności LGBTQ+ i wszystkim, którzy walczą z rasizmem

bEJQyaoP

We wrześniu wypada Dzień Widzialności Osób Biseksualnych. Oficjalną datą jest 23 września, ale właściwie przez cały miesiąc aktywiści, aktywistki, aktywiszcza dzielą się swoimi historiami, obalają różne mity i okazują swoje wsparcie.

Podczas ostatniego koncertu w Ball Arena w Denver właśnie na taki gest zdobył się Harry Styles, który od dawna wspiera społeczność LGBTQ+. Tym razem szczególne wsparcie okazał osobom biseksualnym.

bEJQyaoR

"Kocham was wszystkich"

Podczas utworu "Treat People With Kindness" – przypominam o genialnym teledysku z Phoebe Waller-Bridge - wyciągnął flagę osób biseksualnych, po czym dołożył do niej flagę Black Lives Matter i z takim manifestem kontynuował koncert.

Harry raises the bi flag at TPWK

Ze sceny padły też bardzo ważne i potrzebne słowa wsparcia. Harry zapewnił fanów, że jest z nimi bez względu na to, jacy są i kogo kochają. Jedna z fanek nawet wróciła do domu z najważniejszą pamiątką:

bEJQyaoT

"Jeśli jesteś czarny, jeśli jesteś biały, jeśli jesteś gejem, jeśli jesteś transseksualistą – kimkolwiek jesteś, kimkolwiek chcesz być, wspieram cię. Kocham was wszystkich."

Czy Harry jest bi?

Harry przy premierze "Fine Line" został zapytany przez "The Guardian" czy jest osobą biseksualną. Wtedy odpowiedział, że po prostu nie będzie odpowiadał na to pytanie, bo uważa, że dzielenie się tym nie ma większego sensu. Dodał, że według niego seksualność jest po prostu czymś, co sprawia przyjemność i w zasadzie nie poświęcił jej więcej swoich myśli.

bEJQyaoZ


"To nie tak, że kurczowo trzymam tę odpowiedź dla siebie, chronię ją i powstrzymuję przed ujrzeniem światła dziennego. […] To nie jest coś na zasadzie: "Nie mówię ci, bo nie chcę ci powiedzieć". To nie jest też coś w stylu: "To moja sprawa, nie twoja". To jest bardziej: "A kogo to w ogóle obchodzi?" Czy to ma jakiekolwiek znaczenie? Po prostu: "Kogo to obchodzi?"


"Nie wiem, po prostu uważam, że seksualność to coś, co sprawia przyjemność. Nie mogę nawet powiedzieć, że poświeciłem temu tematowi więcej myśli, niż ta".

Harry Styles - Treat People With Kindness (Official Video)

Walcząc ze stereotypami

Świat pewnie byłyby lepszym miejscem, gdyby wszyscy mieli takie poglądy jak Harry. Tymczasem, jeśli sami niewiele wiecie o społeczności osób biseksualnych, to możecie zerknąć tutaj. Ach, i przypominam, że Harry ostatnio zadał też znaczący cios antyszczepionkowcom i nie wpuścił ich na swoje koncerty. No jak go nie kochać?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
"Wszystko, co musiał zrobić to być biały i hetero". Billy Porter KRYTYKUJE Vogue i Harry’ego Stylesa