harry-styles
"Nie martw się kochanie". Reżyserka Olivia Wilde musiała zmienić zwiastun
Harry Styles

Harry Styles wytańczył nam dobry rok w najnowszym teledysku

Źródło zdjęć: © YouTube.com
Anna RusakAnna Rusak,10.01.2021 10:53

Harry Styles ma dla nas całkiem dobre przesłanie na nowy rok. Zaprezentował je w swoim najnowszym teledysku "Treat People With Kindness" razem z Phoebe Waller-Bridge.

bGxnGNwz

Harry Styles przywitał nas w tym roku niezwykle optymistyczną piosenką. Zawiera ona przesłanie, które warto wziąć sobie do serca. Teledysk do piosenki "Treat People With Kindness" z płyty "Fine Line" to już czwarty, zaraz po "Watermelon Sugar", "Golden" i "Adore You" obraz, którym wokalista się z nami podzielił.

Jednak nastrój tego klipu zdecydowanie różni się od poprzednich. Zamiast ciepłych, beztroskich i pełnych kolorów kadrów, dostaliśmy czarno-biały retro klip, który przywodzi na myśl początek zeszłego wieku i lata świetności kabaretów.

Harremu w teledysku towarzyszy Phoebe Waller-Bridge, którą niektórzy z Was mogą kojarzyć z jej autorskiego serialu "Fleabag". Jeśli jednak jeszcze nie znacie tej produkcji, koniecznie ją nadróbcie!

Fleabag ( Season 1 ) - Trailer VO

To jeden z lepszych seriali, jakie widziałam w swoim życiu. Choć porusza kilka trudniejszych i ważniejszych kwestii, przepełniony jest niebanalnym humorem na bardzo dobrym poziomie. To świeża, słodko-gorzka opowieść, którą koniecznie powinniście nadrobić.

bGxnGNwB

W teledysku znajdziemy też nawiązanie do postaci granej przez Waller-Bridge we "Fleabag". Uważnym widzom na pewno nie umknie porozumiewawcze spojrzenie, które posyła na sam koniec teledysku.

Sam klip wyreżyserowali Ben Turner oraz Gabe Turner, a za choreografię odpowiadał Paul Roberts i trzeba przyznać – gdy patrzy się na tańczącego Stylesa, uśmiech sam pojawia się na twarzy. Jeśli dodamy do tego całą oprawę, klimat i to jakże ważne, krzepiące przesłanie, by traktować się nawzajem z życzliwością, dostaniemy teledysk bardzo pozytywnie nastrajający na ten rok.

Harry Styles - Treat People With Kindness (Official Video)

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Harry Styles to scamer? Fani twierdzą, że jest ŁYSY