trendy
Maja Staśko znów hejtowana. Za krytykę słabego trendu na TikToku
Sugarbabies z TikToka

Sugarbabies przejmują TikToka. Chwalą się życiem ponad stan za pieniądze sponsorów

Źródło zdjęć: © TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,22.02.2022 09:52

Torebka Gucci, weekend w Dubaju, obiad w restauracji u Nusr-Et. Wystarczy, że upolujesz swojego sugardaddy'ego, a twoje życie zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni - przekonują sugarbabies z TikToka. A co, jeśli zostaniesz czyjąś ofiarą? Jest więc i sugarcoaching...

TikTok jest aplikacją przyjazną dla różnych grup społecznych. Jednego dnia traficie na osoby zajmujące się czarami, a drugiego dnia odkryjecie wspólnotę sugarbabies. Klipy oznaczone hasztagiem #sugarbaby wygenerowały już ponad 1,2 miliarda wyświetleń. Mówimy więc o bardzo popularnym trendzie, który tworzą osoby chwalące się tym, jak bogatego sponsora posiadają.

W sugardatingu, bo tak nazywany jest ten typ relacji, role płci nie muszą być z góry określone. Niemniej jednak hasztag #sugarbaby jest zdominowany przez młode kobiety, które zapewniają starszym, bogatym mężczyznom oparcie emocjonalne lub/oraz usługi seksualne w zamian za pieniądze i dostęp do luksusowego stylu życia.

Sugarbabies używają TikToka, aby dzielić się informacjami i wskazówkami na temat swojego stylu życia. Najczęściej pokazują widzom, jak wiele materialnych korzyści zawdzięczają relacjom z sugardaddies. Zasięgów niektórych sugarbabies może pozazdrościć niejedna topowa influencerka.

Sugarbabies tworzą społeczność na TikToku

Użytkowniczka @serenaileen pokazuje a przykład, jak wygląda przeciętny dzień z życia sugarbaby. Kobieta twierdzi, że sugardaddy kazał jej przed spotkaniem zrobić nowe paznokcie, które sam wcześniej wybrał. Następnie sugarbaby musiała pojechać do kawiarni, aby przywieźć kawę dla mężczyzny i jego przyjaciół. Potem kobieta spędziła z sugardaddy dwie godziny, dzięki czemu otrzymała od sponsora 500 dolarów.

trwa ładowanie posta...

Użytkowniczka @nicoledownns pokazuje natomiast zestaw prezentów, które otrzymała od swojego sugardaddy. Na nagraniu widać szpilki marki Christian Lauboutin, okulary od Prady, ręczniki Gucci, Louis Vuitton i drogą biżuterię. - Do tego dochodzą jeszcze nowe paznokcie, które zrobiłam w grudniu - dodaje sugarbaby.

trwa ładowanie posta...

Z kolei konto @sugarbabesdxb jest w całości poświęcone benefitom, jakie sugarbaby otrzymuje od swojego sugardaddy. Kobieta pokazuje, jak spędza czas na podróżach, nocuje w luksusowych hotelach, pije drogie alkohole, chodzi do topowych restauracji i kawiarni, dostaje odzież od markowych producentów. Krótko mówiąc - stać ją absolutnie na wszystko.

trwa ładowanie posta...

Użytkowniczka @melissamachucaa opowiedziała o swojej przygodzie z sugardaddy. Kobieta miała otrzymać od swojego sponsora bilet lotniczy z poleceniem przylotu do Los Angeles. Mężczyzna zarezerwował sugarbaby pokój hotelowy, pozwalając jej zamawiać wszystko, co zechce. Na koniec filmiku kobieta pokazuje, że oprócz tego dostała dwa przelewy na łączną sumę 1200 dolarów.

trwa ładowanie posta...

Sugarbaby - druga strona medalu

Na pierwszy rzut oka świat sugarbabies na TikToku robi ogromne wrażenie. Jednak kilkunastosekundowe klipy mogą dawać mylne pojęcie, na czym tak naprawdę polega sugardating. W filmach brakuje ukazania drugiej strony, czyli perspektywy sugardaddy'ego. Ten w zamian za prezenty i pieniądze oczekuje od swojej sugarbaby czegoś w zamian - najczęściej zainteresowania, towarzystwa, usług seksualnych. Na TikToku pełno jest też kont, których właścicielki przestrzegają przed niebezpieczeństwami takich relacji. Istnieje nawet pewnego rodzaju... sugarcoaching.

29-letnia Brook Urick jest byłą sugarbaby, która twierdzi, że jedynie 1% najlepszych sugarbabies może zapewnić sobie styl życia na wysokim poziomie. Kobieta tłumaczy, że trudno trafić na mężczyznę, który byłby na tyle bogaty, aby pokryć wszystkie ekstrawaganckie zachcianki swojej sugarbaby.

25-letnia Dash Priestley uważa, że w relacji z sugardaddy prędzej czy później zawsze pojawi się temat seksu. Dash prowadzi coaching dla niedoświadczonych sugarbabies, podczas którego uczy, jak manipulować sponsorami, aby nie doszło do intymnego zbliżenia. - To jest gra, a ty musisz wiedzieć, jak zagrać swoimi kartami - tłumaczy kobieta.

Członkinie i członkowie społeczności sugarbabies wspierają się i udzielają nawzajem porad, aby ich relacja z sugardaddies była doskonalsza. Użytkownik @creationofadam wykorzystuje swoje zasięgi, aby edukować na temat zagrożeń sugardatingu. - Zanim w to wejdziesz, zastanów się, dlaczego tego chcesz? I jak się zachowasz w sytuacji, kiedy ktoś cię zechce wykorzystać lub zmusić do seksworkingu?

trwa ładowanie posta...

Większość sugarbabies znajduje swoich sponsorów za pośrednictwem stron dedykowanych do sugardatingu. Osoby po drugiej stronie ekranu nie zawsze mogą mieć uczciwe zamiary. Użytkowniczka @Greeneyedbby apeluje, aby na początku relacji nie zdradzać swojej prawdziwej tożsamości, bo dane mogą zostać wykorzystane przez oszusta.

Co o tym myślicie? Poznaliście kiedyś osobę, która próbowała sugardatingu?

Źródła: insider.com/iol.co.za/blog.mysugardaddy.pl/TikTok

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 12
Komentarze (0)
arrow
Jak fotografują młodzi Polacy? Trzymaj pion, by być na poziomie