Viviane de Queiroz Pereira

Wstydziła się pierdzieć przy chłopaku - wylądowała w szpitalu. Czas na normalizację bąków

Źródło zdjęć: © Instagram, Viviane de Queiroz Pereira
Anna RusakAnna Rusak,23.03.2022 14:44

Brazylijska piosenkarka czuła się niekomfortowo z pierdzeniem przy swoim partnerze. Postanowiła więc tego nie robić, co nie skończyło się dla niej najlepiej…

Pewnie znaczna część z was wie, z czym wiąże się początek związku. Nie, nie mam na myśli tych pięknych trzech miodowych miesięcy, gdy wszystko wydaje się idealne i marzymy tylko o tym, by być blisko osoby, którą kochamy. Mówię o wstydzie.

Tak, tak, nie ma się co oszukiwać, na początku chyba wszyscy trochę wstydzimy się tego, że jesteśmy ludźmi i na przykład krępuje nas fakt, że nasze jelita pracują, a z naszych tyłków czasem wydobywają się pierdnięcia.

Wstydziła się pierdzieć, wylądowała w szpitalu

Jak widać, niektórych to skrępowanie doprowadza nawet do wizyty w szpitalu. Tego właśnie doświadczyła brazylijska piosenkarka Viviane de Queiroz Pereira. Jak podaje Newshub, kobieta podzieliła się swoim doświadczeniem na Instagramie.

trwa ładowanie posta...

Okazuje się, że dziewczyna wstydziła się pierdzieć przy swoim chłopaku, więc postanowiła, że po prostu nie będzie tego robiła. Na TikToku dowiedziała się też, że powinna zignorować "bóle", które pojawiły się przez wstrzymywanie bąków. O 5:30 brzuch bolał ją jednak tak bardzo, że skończyła w szpitalu.

Uwięziony gaz nie mógł swobodnie przemieszczać się przez jej jelita, co spowodowało ostry ból i dyskomfort w jamie brzusznej. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, piosenkarka dostała leki i zaapelowała, byśmy nie wstydziły się pierdzieć przy swoim facecie.

Dziewczyny, nie wstydźcie się pierdnąć przy swoim chłopaku. Naprawdę niezręcznie robi się, gdy ten nie może przez was spać, bo źle się czujecie, więc jedziecie z nim do szpitala, a diagnoza to: "uwięzione pierdy".

trwa ładowanie posta...

Normalizujmy bąki

Ta historia od razu przypomina mi jeden z odcinków "Seksu w Wielkim Mieście". Carrie w pewnym momencie przypadkowo pierdzi przy Mr. Bigu i oczywiście ogromnie to przeżywa, bo przecież "dziewczynom nie wypada".

Jak widać jednak na przykładzie brazylijskiej piosenkarki, to "nie wypada" może się czasem nie najlepiej skończyć. Jeśli więc myślicie, że kobietom serio "nie przystoi" pierdzieć, to zalecam otworzyć jakiś podręcznik od biologii.

Sex And The City - Carrie Farts In Front Of Big

Przekonacie się, że wszystkie osoby mają jelita, w którym gazy są naturalnie obecne. Dowiecie się też przy okazji, że każdy z nas musi się w jakiś sposób np. wypróżniać (tak, tak w końcu poza wstydem dotyczącym pierdzenia, istnieje też wstyd związany z robieniem dwójki, prawda?).

Jeśli jakiś chłopak rzuci was, bo zdarzyło się wam przy nim pierdnąć, to bez wątpienia nie był to typ dla was. Skończmy już z zawstydzaniem nas biologicznymi i naturalnymi zjawiskami, okej? Poza tym przypominam, że na sprzedawaniu swoich gazów można nieźle zarobić!

trwa ładowanie posta...

Źródło: NYPost, Newshub

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 21
  • emoji ogień - liczba głosów: 18
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 110
  • emoji smutek - liczba głosów: 15
  • emoji złość - liczba głosów: 12
  • emoji kupka - liczba głosów: 27
Podróżnik,zgłoś
Z tym wychodzeniem do łazienki nie całkiem wychodzi. Zanim gaz zbierze się ponownie może minąć trochę czasu. Miałam tak w pociągu. Czekałam w toalecie (wiadomo jaki tam komfort) kilka minut i nic. Jak usiadłam w przedziale problem wrócił. A podróż kilkugodzinna...
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Faith,zgłoś
Ogólnie okej... ale jak bardzo trzeba umieć nie myśleć żeby nie wpaść na to żeby wypierdzieć się w łazience? No serio. Ja jakoś pierwszy raz pierłam przy moim chłopaku po 6 latach... Naprawdę wystarczy wyjść do innego pokoju na chwilę, nikt nie zadaje Ci tysiąca pytań po co idziesz do łazienki... no chyba, że do łazienki też nie chodziła, bo tak się wstydziła... to tu psychiatra musi akurat pomóc
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Miśka,zgłoś
Każdemu może się wypsnac taki bączek wystarczy przeprosić i przewietrzyć a jak da radę to po prostu wyjść do toalety pozdrawiam każdy jest człowiekiem
Odpowiedz
9Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 4