popkultura
Andrzej Sapkowski napisze nowe książki o Wiedźminie?
"Strażnicy Galaktyki 3", zwiastun

"Strażnicy Galaktyki 3". Zwiastun już w sieci. Co dalej z Rocketem?

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,02.12.2022 13:30

Pierwszy zwiastun filmu "Strażnicy Galaktyki 3" trafił już do sieci. Zobaczyliśmy zaskakująco dużo, jak na produkcje Marvela. Otrzymaliśmy ogromny wgląd w historię bohaterów. Czy to koniec Strażników?

"Strażnicy Galaktyki 3" to najpewniej ostatni film Jamesa Gunna, reżysera dwóch poprzednich części serii. To on zrewitalizował i wprowadził ogromny powiew świeżości do "poważnego" uniwersum Marvela. Po jego cudownym "Peacemaker" objął fotel samego prezesa DC Studios. Teraz będzie się zajmował filmami z DC, a nie Marvela. Ale jego ostatnia praca - związana z Marvelem - zapowiada się świetnie.

"Strażnicy Galaktyki 3". Pierwszy zwiastun już w sieci

Po miesiącach oczekiwań wreszcie otrzymaliśmy wgląd w nadchodzący koniec trylogii "Strażników Galaktyki". I wam pozostawię decyzję, czy go zobaczyć, ponieważ wygląda on nieco spoilerowo. Pojawia się w nim m.in. Adam Warlock, grany przez Willa Poultera!

Marvel Studios’ Guardians of the Galaxy Volume 3 | Official Trailer

To ostatni film ze "Strażnikami Galaktyki". Kto zgnie?

To ostatni film trylogii, który ma być zwieńczeniem historii obecnego zespołu. Fani już teoretyzują, że co najmniej jedna z postaci może nie przeżyć do końca widowiska. Kto?

Rocket od pierwszych "Strażników Galaktyki" przechodzi przez spore zmiany w charakterze. Scena, gdzie Star-Lord krzyczy… zdaje się, że robi to nad ciałem Rocketa. Najpewniej Groot będzie cały i zdrowy, a ponadto zobaczymy jego dojrzałą ewolucję.

"Strażnicy Galaktyki 3", zwiastun 1
"Strażnicy Galaktyki 3", zwiastun 1 (YouTube)

Z drugiej strony, odejść może też Drax, gdyż wcielający się w niego aktor Dave Bautista wspominał, że "Guardians of the Galaxy vol.3" jest jego ostatnim filmem. Także ten… premiera "Strażników Galaktyki 3" została zaplanowana na 5 maja 2023 roku.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Czy Harry Styles naprawdę zasłużył na nagrodę Grammy 2023?