"I Am Groot" na Disney+. Premiera już 10 sierpnia, zobacz zwiastun!

"I Am Groot" na Disney+. Premiera już 10 sierpnia. Zobacz zwiastun!

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,26.07.2022 13:00

"I Am Groot" został oficjalnie zaprezentowany na konferencji Marvela. W porę, ponieważ niedługo będzie dostępny na Disney+! Czego możemy się spodziewać po miniserialu z zielonym drzewem (?) od Strażników Galaktyki?

"I Am Groot" to spin-off "Strażników Galaktyki" z Kinowego Uniwersum Marvela. Nie będzie to pełnoprawny serial, ani film - a zbiór krótkich filmików. Całość będzie nawiązywać do opowieści "Strażników".

"I Am Groot", czyli kilka shortów z MCU!

I Am Groot, premiera na Disney+
I Am Groot, premiera na Disney+ (YouTube)

"I Am Groot" to spin-off "Strażników Galaktyki" z udziałem Baby Groota. Groot jest kolosem Flora, który po raz pierwszy pojawia się jako kompan Rocket Racoon.

Pod koniec pierwszego filmu, Groot poświęcił się, aby uratować resztę drużyny. Rocket znalazł część oryginalnego Groota i zasadził go . tak powstał, a dokładnie wyrósł Baby Groot, którego spotkaliśmy w drugiej części "Strażników Galaktyki".

I Am Groot, premiera na Disney+
I Am Groot, premiera na Disney+ (YouTube)

W obsadzie powraca Vin Diesel, który użyczy głosu głównemu bohaterowi. Przypomnijmy, że ta pierwszoplanowa postać zwykła powtarzać jedynie jedną i tę samą kwestię ("I Am Groot"), różnie ją intonując. Możliwe, że usłyszymy także Bradleya Coopera w roli Rocketa. Nie wiemy, czy spotkamy resztę drużyny "Strażników".

Co najważniejsze, jeszcze przed premierą (!) miniserial został przedłużony o "drugi sezon" z kolejnymi pięcioma epizodami. Data ich premiery nie została jeszcze podana.

Zobaczcie zwiastun przygód Baby Groota:

I Am Groot | Official Trailer | Disney+

"I Am Groot" na Disney+. Premiera już zaraz!

"I Am Groot" pojawi się na platformie Disney+ już 10 sierpnia. Z tego, co mi wiadomo, wszystkie pięć odcinków pojawią się jednocześnie.

Tydzień po premierze "I Am Groot" na Disney+ pojawi się pierwszy odcinek przygód "She-Hulk"! Fani MCU mogą czuć się usatysfakcjonowani, ponieważ w sierpniu nie zabraknie im zawartości z Marvela.

Źródło: YouTube

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0