Deadpool 3 będzie tylko dla dorosłych i znamy odtwórczynię złoczyńca filmu

"Deadpool 3" będzie tylko dla dorosłych. I znalazł już swoją "wielką złą"

Źródło zdjęć: © YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,15.02.2023 15:30

"Deadpool 3" zbliża się wielkimi krokami. Na długo przed premierą otrzymaliśmy dwie dobre informacje: film otrzyma oznaczanie "tylko dla dorosłych" oraz wiemy, kto wcieli się w antagonistkę Deadpoola i Wolverine’a.

Większość fanów "doroślejszych" superbohaterskich filmów i seriali zdaje się wyczekiwać na trzecią część przygód Wade’a Willsona, w którego wciela się niezastąpiony Ryan Reynolds.

Po prostu dwa pierwsze widowiska wniosły do gatunku, wtedy jeszcze dość "czystych" superbohaterów, wreszcie coś nowego. No i też przy okazji, to dzięki pierwszemu "Deadpoolowi" najpewniej dostaliśmy takie dorosłe produkcje jak "Logan", koniec przygód Wolverine’a.

Co się dzieje z trzecią częścią "Deadpoola"?

W skrócie: trzecia część została minimalnie przeciągnięta w czasie. Dlaczego? Dokładnie nie wiemy, ale można spekulować, że stoi za tym Myszka Miki. A raczej wykupienie wytwórni FOX, która miała prawa do m.in. mutantów z Marvela, więc i Deadpoola, przez Disneya.

trwa ładowanie posta...

Pomimo tego, że wykupienie zostało ogłoszone w 2017 roku, tak doszło do niego dopiero w 2019. Warto też pamiętać, że dopiero teraz, w 2022 roku, w kinowym uniwersum Marvela (które było/jest odrębne od tego, co stworzył FOX) pierwszy raz w historii padło słowo "mutant".

Czyli na nasze: wszystko się opóźniło przez Disneya. Ale teraz zaczynamy wkraczać na naprawdę długą prostą przez - oby - metą! Dostajemy coraz to więcej dobrych informacji nt. filmu "Deadpool 3".

"Deadpool 3": w antagonistkę wcieli się Emma Corrin

"Deadline", a potem bezpośrednio Ryan Reynolds, potwierdzili i przekazali światu, że do obsady "Deadpool 3" dołączyła Emma Corrin, znana z m.in. "The Crown", gdzie grała księżną Dianę.

Nie wiemy dokładnie, w którą rolę wcieli się Emma. Znaczy, wiemy, że będzie antagonistką, oraz nie będzie to postać Danger.

"Nowy członek rodziny! W rodzinie Deadpoola, dla jasności. Która jest jak prawdziwa rodzina, tyle że z mniejszą dawką przekleństw... Witaj, Emmo Corrin! ⚔️❤️⚔️" - przekazał Ryan na Twitterze.

trwa ładowanie posta...

Nowy "Deadpool 3" będzie filmem tylko dla dorosłych

Podczas promocji "Ant-Man i Osa: Kwantomania" Prezes Marvela Kevin Feige rozmawiał z Entertainment Weekly, gdzie zdradził kilka miłych informacji o nadchodzących produkcjach, w tym o "Deadpoolu 3". I tak, będzie to pierwszy w historii MCU film z łatką "tylko dla dorosłych":

"To niesamowite. Mamy Hugh Jackmana, który powraca jako Wolverine do naszego pierwszego filmu o Deadpoolu w MCU. To nasz pierwszy film z kategorią R [tylko dla dorosłych ~red.]. Dobrze widzieć powrót Jackmana" - zdradzał Feige.

trwa ładowanie posta...

"Deadpool 3" ma się pojawić w kinach już 8 listopada 2024 roku.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 195
  • emoji ogień - liczba głosów: 72
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 11
  • emoji smutek - liczba głosów: 9
  • emoji złość - liczba głosów: 25
  • emoji kupka - liczba głosów: 753