"Ant-Man i Osa: Kwantomania" z OGROMNYM zwiastunem. Poznaliśmy twarz MODOK-a

"Ant-Man i Osa: Kwantomania" z kolejnym zwiastunem. Tak wygląda MODOK

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,10.01.2023 10:45

W sieci pojawił się drugi (i najpewniej finalny) zwiastun filmu pt. "Ant-Man i Osa: Kwantomania" Marvela. Po raz pierwszy zobaczyliśmy, jak w filmie wyglądać będzie MODOK. Do tej pory ta postać występowała tylko w komiksach i animacjach. Kiedy premiera?

Po kilku przesunięciach terminu, pandemii czy ogólnym zmęczeniu kinowym uniwersum Marvela, wygląda na to, że wreszcie dostaniemy prawdziwego czarnego konia. Chodzi o "Ant-Man i Osa: Kwantomania". Drugi zwiastun produkcji wreszcie został opublikowany. Przedstawiona na nim historia zapowiada się bardzo interesująco. Dostaliśmy też pierwszy wgląd w to, jak wyglądać będzie MODOK, czyli postać, która do tej pory pojawiała się jedynie w komiksach i animacjach.

"Ant-Man i Osa: Kwantomania". Drugi zwiastun

10 stycznia Marvel wreszcie wypuścił drugi zwiastun filmu pt. "Ant-Man i Osa: Kwantomania", który daje nadzieję na świetną produkcję. Chodzi o trzeci film z serii "Ant-Man". Tym razem głównym antagonistą będzie Kang the Conqueror czy też Kang Zdobywca. Mogliście go zobaczyć w ostatnim odcinku świetnego "Lokiego".

A pamiętajcie, że Kang będzie grał główne skrzypce w obecnej, czyli piątej fazie MCU. W związku z tym spodziewajcie się pokazu jego siły. Zwiastun jest fenomenalny.

Ant-Man i Osa: Kwantomania - zwiastun #2 [napisy]

MODOK w "Ant-Man i Osa: Kwantomania"

Zwiastun przyniósł też wgląd w postać jednego z najbardziej ikonicznych antagonistów w Marvelu: M.O.D.O.K.-a, czyli George’a Tarletona. Przeniesienie go do filmów live-action było niezłym wyzwaniem. Dlaczego? Sami spójrzcie:

trwa ładowanie posta...

To nie będzie przedstawienie symboliczne. Jego twarz pojawi się w pełnej okazałości:

trwa ładowanie posta...

Z trailera wynika, że MODOK będzie współpracował z Kangiem. W jakim stopniu (i czy dojdzie do jakiejś zdrady)? Tego dowiemy się dopiero w kinie. "Ant-Man i Osa: Kwantomania" wchodzi do polskich kin już 17 lutego. Idealnie po walentynkach.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0