Kto wygrał Mundial 2022? Na pewno nie Drake i XQC, którzy stracili...

Stracili na zakładach w trakcie mundialu 2022. Drake aż milion dolarów

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,19.12.2022 14:00

Za nami finał Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze. W meczu Argentyna - Francja, wygrała drużyna Leo Messiego. Wielkimi przegranymi widowiska są m.in. raper Drake oraz streamer XQC. Ile stracili na zakładach w trakcie mundialu 2022?

Dzisiaj o świecie bukmacherki i ostatnich meczach podczas mundialu 2022. Argentyna wygrała Puchar Mistrza Świata w Piłce Nożnej, ale po stronie przegranych jest nie tylko Francja, ale niektórzy z tych, którzy postanowili zabawić się w zakłady. Stawianie na drużyny, czy to piłkarskie, czy koszykarskie, to nadal hazard. Tak samo jak niewinny z pozoru Totolotek. Nigdy nie wiecie, jak się zakończy mecz, o czym przekonał się Drake

Mundial 2022. Drake postawił na Argentynę i mógł wygrać 2,75 mln dolarów

Kanadyjski raper Drake dodał przed meczem potwierdzenie zakładu. Krótka piłka, postawił milion dolarów na wygrane Argentyny w finałowym spotkaniu. Jest jeden haczyk w tym: Postawił swój zakład w 1x2, czyli w opcji, która nie uwzględnia dogrywki.

trwa ładowanie posta...

Argentyna wygrała, ale po dogrywce i rzutach karnych. Gdyby Kylian Mbappé nie doprowadził do remisu w regulaminowym czasie gry, raper Drake cieszyłby się miłym zarobkiem.

A tak? Przegrana, czyli norma dla Drake’a, który nie raz już stracił ogromne pieniądze na betach. I przez to też powstało pojęcie "klątwa Drake'a", opisujące prawidłowość: gdy raper stawia pieniądze na jakąś drużynę, to ona przegrywa.

trwa ładowanie posta...

Zakłady na mundialu 2022. Kanadyjski streamer XQC przegrał 495 tys. dolarów… a mógł więcej!

Jeden z bardzo charakterystycznych streamerów o nazwie XQC zdecydował się na ogromny bet: pół miliona dolarów na to, że Francja wygra (także w 1x2).

trwa ładowanie posta...

Problemy są dwa: Francja finalnie przegrała, a streamer zdecydował się wyciągnąć to, co mógł, jeszcze przed końcem spotkania. W momencie, gdy jego zespół przegrywał 0-2, dokonał cashouta. I oto z 500 tys. dolarów zrobił 5 tys. w kilkanaście minut meczu:

trwa ładowanie posta...

Mecz Argentyna- Francja. Daniel Majewski… zachowywał się ciekawie

Pamiętacie jeszcze Daniela Majewskiego? To ten, który miał walczyć na Fame MMA, ale coś się mu odwidziało i finalnie nie pojawi się w klatce . Chociaż, jakby pokazał to, co nagrała jego partnerka Deynn na Stories… Może miałby szansę z Nitrem?

trwa ładowanie posta...

A to dlatego, że ponieważ postawił ciekawego beta:

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0