popkultura
Twórca serialu "Rick i Morty" uniewinniony. Wróci do produkcji?
"Shame MMA", film o freak fightach nadchodzi. Chyba?

"Freak Night": Stonoga wykiwał wszystkich. Powstaje film "Shame MMA"

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,15.12.2022 09:15

Zbigniew Stonoga zrobił wszystkich w bambuko. "Freak Night" okazało się podpuchą. Stanoga ogłosił, że powstaje film pt. "Shame MMA", który ma trafić do kin. Internet zszokowany, nikt nie wie, co się dzieje. A Szalony Reporter się cieszy.

To dla przypomnienia wczorajszego newsa: Zbigniew Stonoga zapowiedział, że stworzy nową federację freakową Freak Night, która miała pozwolić osobom z biednych rodzin pokazać się w sieci. Ponadto, w federacji influencerzy mieli mieć wstęp wzbroniony. Całość okazała się… fałszywką, stworzoną na potrzeby reklamy i wkręcenia ludzi. O co tu chodzi?

"Shame MMA". Film Konrada Niewolskiego o walkach freaków

Jak teraz się dowiedzieliśmy, Freak Night było tylko podpuchą pod promocję (?) filmu, który tworzy Konrad Niewolski (znany z m.in. "Symetrii") wraz z Szalonym Reporterem (znanym z… internetu!).

- Moi kochani, możemy wam już oficjalnie potwierdzić: razem rozpoczęliśmy zdjęcia do mojego najnowszego filmu "Shame MMA" - zapowiedział Konrad Niewolsk na nagraniu, które trafiło na YouTube.

- Oczekujcie, że będziecie bardzo zadowoleni, wielokrotnie zaskoczeni, nawet oglądając materiały z produkcji. A z całego filmu będziecie zachwyceni, będziecie rżeć w kinach - dodał Szalony Reporter, współtwórca filmu.

- A film będziecie mogli obejrzeć we wrześniu przyszłego roku na ekranach polskich kin - ogłosił Zbigniew Stonoga.

trwa ładowanie posta...

Dostaliśmy także zakulisowe nagrania z produkcji filmu:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Premiera "Shame MMA" wkrótce?

Jak dowiadujemy się z wywiadu z twórcą filmu, który pojawił się w social mediach, premiera filmu została zaplanowana na wrzesień 2023 roku. Co ciekawe, do produkcji zostanie wykorzystany motion capture, czyli coś, co pozwala na stworzenie realistycznych zachowań wirtualnych postaci.

- Myślę, że na pewno film was zaskoczy i nawet nie zdajecie sobie sprawy, jaka to będzie zaje*ista komedia, jaki to będzie zaje*isty produkt - opowiadał Niewolski.

Ponadto, produkcja tworzy także od razu drugą część, która powinna się ukazać w listopadzie. Takie tam "Shame MMA" i "Shame MMA 2".

SHAME MMA | KONRAD NIEWOLSKI kręci film w tematyce FREAK FIGHTÓW! INFLUENCEROM SIĘ OBERWIE!

Co tam robi Szalony Reporter, zawodnik High League?

Dziwna w tym wszystkim jest tam rola Szalonego Reportera. Najpierw miał on walczyć w Fame MMA z Mateuszem Murańskim, ale finalnie nie doszło do tej walki.

Potem kontrakt z federacją (m.in. Boxdela) został rozwiązany za decyzją obu stron, aby finalnie Szalony Reporter trafił do High League, gdzie został zapowiedziany podczas piątej gali:

trwa ładowanie posta...

A teraz jest twarzą/współtworzy dokument "Shame MMA", która - jak rozumiem - ma być parodią mody na freak fighty. Dziwne to wszystko?

"Shame MMA". Reakcje internautów

Twitterowicze krytycznie odnieśli się do pomysłu z "Shame MMA". Chociaż może nie sama zapowiedź filmu ich wkurzyła, a raczej… postać Szalonego Reportera:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Dalej nie wiem, co tu się wydarzyło.

Kim jest Zbigniew Stonoga?

Stonoga to polski przedsiębiorca, który od lat angażuje się w dyskurs polityczny i działalność charytatywną, choć i wokół tej narosło sporo kontrowersji. Przedstawia się jako dziennikarz obywatelski. Swojego czasu wydawał własną gazetę, komentował aktualne wydarzenia w internecie, nagrywał nawet piosenki. Miał problemy z prawem. Obecnie Stonoga z wolnej stopy odpowiada przed Sądem Okręgowym w Łodzi. W akcie oskarżenia skierowanym przez Prokuraturę Okręgową w Kielcach znalazło się aż 186 zarzutów. To m.in. zarzut publicznego znieważenia prezydenta RP, znieważenia funkcjonariusza publicznego

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Bingo Czarnka. Memiczne cytaty szefa MEiN w jednym miejscu