lifestyle
Caroline Derpienski to Iwona Wieczorek? Internet snuje teorie spiskowe
Fagata uczy moralności? XD “Każdy robi złe rzeczy i nie ma dobrych ludzi”

Fagata uczy moralności? XD "Każdy robi złe rzeczy i nie ma dobrych ludzi"

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,30.06.2022 14:00

Fagata wypowiedziała się na temat dramy Holak vs Xayoo Industries. Tylko nie, bo zdecydowała się powiedzieć, że "każdy robi złe rzeczy i nie ma dobrych ludzi". A gdy fani zaczęli ją krytykować... jej odpowiedź była dziwna.

W skrócie: drama Holak vs Xayoo Industries, czyli grupka Xayoo, jest dość zawiła. Holak wstawił ostatnio film, gdzie mówi o tym, jak był traktowany przez członków XI, jak sam Xayoo się zachowywał i jakich rzeczy się dopuszczał.

Było mało dowodów, wyciągnięte zostały prywatne wiadomości, aczkolwiek drama jako taka żyje dalej w internecie. Z ważnych rzeczy: internauci już nie lubią Japczana, ponieważ przejrzeli na oczy i uświadomili sobie jego zachowanie.

O opinię na temat tej dramy została zapytana Fagata. W maju wyciekły jej nagrania z przeszłości, gdzie chwaliła się, że związek ze Stuu był jej "planem B". Dzięki niemu miała się wybić, nie uczyć się i nie pracować w "ciężkiej robocie architektki".

"Każdy robi złe rzeczy i nie ma dobrych ludzi"

trwa ładowanie posta...

Influencerka zapytana o temat dramy Holak vs Xayoo Industries odpowiedziała, że nie wie dokładnie, o co chodzi w dramie - "ale". I tutaj rozpoczął się festiwal fikołków:

Dobra, ja się jakoś mocno nie zagłębiałam, bo mnie to średnio, szczerze mówiąc, interesowało, ale już mam się wypowiedzieć, no to: jeżeli ktoś jest waszym ziomkiem i jak jest ok, no to jakby nic mu nie przeszkadza. A potem nagle jak się pokłócicie, to idzie publicznie, mówi o tych rzeczach. To sami sobie odpowiedzcie. To po pierwsze.

A po drugie, wszyscy się teraz dziwią, że "wow to było i byli tacy spoko chłopacy, którzy sobie tylko grali w LoL-a nic nikomu nie robili". Nikt nie jest spoko i każdy ma coś za uszami i każdy robi złe rzeczy i nie ma dobrych ludzi. Ja wam to powtarzam cały czas, a wy się, potem dziwicie? - powiedziała na Stories Fagata.

FAGATA O DRAMIE XAYOO INDUSTRIES

Tak na marginesie: generalizowanie i ocenianie każdego ("każdy robi złe rzeczy i nie ma dobrych ludzi") w jej sytuacji nie brzmi idealnie.

Reakcja internautów była… wiadomo jaka. Można to podsumować jednym tweetem:

trwa ładowanie posta...

Holak może "be", ponieważ po odejściu z XI zdecydował się wypowiedzieć o toksycznym środowisku - bo "wcześniej mu to nie przeszkadzało". W sensie, okej. To miałoby sens, gdyby Holak otwarcie nie mówił, że "sam nie jest bez winy" oraz… to miałoby w 100% negować złe rzeczy, o których się dowiedzieliśmy? Ale spokojnie, to nie koniec przejażdżki.

"Absolutnie nie uczę nikogo moralności"

trwa ładowanie posta...

Fagata potem nagrała odpowiedź na reakcję fanów i internautów. Według niej "zes*ali się", ponieważ zaczęli krytykować ją:

Absolutnie nie uczę nikogo moralności, po prostu wyraziłam swoje zdanie, a wy się zes*aliście. Po prostu chodzi o to już, abstrahując od tej sytuacji, bo nie zagłębiałam się w tą dramę, a ostatnie, na co mam czas i ochotę, to zagłębiać się w dramy, jakichś gości z Twitcha. Po prostu chodziło mi o to, że żyjemy w czasach, w których tak fajnie jest wyzywać siebie nawzajem od sześćdziesiątek, a jak przychodzi co do czego, to sprzedaje się sekrety swoich znajomych w internecie za trochę atencji.

Nie mówię to absolutnie tej sytuacji, tak jak mówię to koło pipki mi to lata. Po prostu, eee, tego nie rozumiem i o to mi chodziło.

Fagata na Stories
Fagata na Stories (Instagram)

Czyli tak: Fagata może wyrażać zdanie na temat dramy (a potem mówiąc, że wyraża zdanie o "wszystkim"), bez jej znajomości. A gdy ktoś wyrazi opinię o słowach Fagaty, to już "zes*ał_a się". Reasumując: "ja mogę o innych, a wy o mnie nie".

Zebo wprost o Fagacie

O Stories Fagaty wypowiedział się także Zebo, który wprost przekazał to, o czym pewnie myślało sporo internautów:

Fagata na instastories uczy drugą osobę o moralności, dodatkowo mówi że nie ma dobrych ludzi i każdy robi złe rzeczy. No ale nie każdy wykorzystuje miłość Youtubera, aby ustawić sobie życie, potem z niego kreować potwora. I przyczynia się tym, aby sam zakończył karierę.

trwa ładowanie posta...

A mówiąc o Fagacie… czy przypadkiem jej przyjaciel, McKsiąże nie szczycił się posiadaniem pamiętnika Maszy na live? Czy przypadkiem słowa "sprzedaje się sekrety swoich znajomych w internecie za trochę atencji" nie tyczą się także jej samej i jej środowiska?

Masza oskarża Fagate o rozpowszechnianie jej pamiętnika

Fagata ukradła pamiętnik Maszy !! Posłuchaj ! #fagata #mcksiąże #złodziej #famemma #dc

Ciekawy przypadek Fagaty

To nie pierwszy raz, gdy Fagata tak reaguje na krytykę fanów. Pod koniec maja poprosiła fanów, aby "wyciągnęli kija z d*py". To nie żart, niestety: Fagata o krytyce: "Wyciągnijcie kija z d*py, to może się w końcu załatwicie porządnie".

Źródło: Instagram, Twitter

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 8
  • emoji kupka - liczba głosów: 20
Komentarze (0)
arrow
Shrek wynajmuje bagno. Możesz spędzić weekend w jego chacie