muzyka
Już nie rap ani herba. Quebonafide tym razem wydał komiks
Sobel o poprzednich kontrowersjach

Sobel najpierw zwyzywał fana i byłą, potem na koncercie nie chciało mu się grać. Teraz ZWALA WSZYSTKO na… społeczeństwo? xD

Źródło zdjęć: © YouTube, Facebook, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,28.10.2021 13:00

Sobiel oficjalnie odniósł się do ostatnich afer, które powstały wokół jego osoby.

Raper Sobel w ostatnim czasie zdawał się powodować co chwilę jakieś dramy. Zaraz przypomnimy, o jakie dokładnie kontrowersje chodzi, ale na początku ustalmy jedną rzecz: po problemach z "brakiem energii" na koncercie w Ostródzie wszystko w miarę powróciło do normy na kolejnych występach. Sobel miał dawać niezłe show i ogólnie nie zawodzić fanów tak, jak to wyglądało wcześniej. Czy nauczył się czegoś ze swoich błędów? Kto wie.

Kontrowersje Sobla

Można wyróżnić trzy wydarzenia, które wpłynęły negatywnie na wizerunek rapera. Na początku lipca wyrzucił fana z koncertu, mówiąc do niego m.in.: "Kim ty, ku*wa, jesteś, ziomek? Wy*ierdalaj mi stąd. Zawijaj mi stąd. Już. Zawijaj mi stąd, p*dale j*bany. Nie wchodź na moją scenę, k*rwa. Nie wchodzimy, k*rwa, tu nie przerywamy show, kochani. Nie przerywamy p*erdolonego show. J*bać cwela!".

SOBEL WYZYWA I WYRZUCA SWOJEGO FANA ZE SCENY | SOBEL | KONCERT | FAN NA SCENIE

Za całość przeprosił, mówiąc, że "nie jest homofobem ani gburem".

Sobel przeprasza swojego fana za swoje zachowanie

Cool. Potem w sierpniu obrażał swoją byłą dziewczynę:

trwa ładowanie posta...

Nie tak dawno zakończył koncert po 20 minutach pałętania się po scenie xD

trwa ładowanie posta...

Teraz Sobel robi rachunek sumienia

Ale w sumie to nie, bo to Sobel - zaraz przeczytacie zbiór słów, które powinny tworzyć coś razem, ale bliżej temu do tekstu generowanego przez AI typowego p0laka:


Teraz tak całkiem na serio, cała ta trasa uświadomiła mnie w jakim świecie żyję, z jakimi ludźmi mam do czynienia, że tak naprawdę nic oprócz muzyki, prawdziwych fanów, przyjaciół i rodziny się nie liczy. Szczerze, jestem dumny. W tak młodym wieku wyciągnąłem z życia tak wiele wniosków o których niektórzy mogliby pomarzyć, nieważne czy lizali czy oczerniali, zawsze wbijałem grubego w ten cały medialny chaos i to za kogo ma mnie internet, osiągnąłem tak wiele, że dupska polskiego społeczeństwa zaczęły się palić przy każdym błędzie za co dziękuje i jestem wdzięczny, sami możecie domyśleć się dlaczego. Dziś po około trzydziestu koncertach mogę powiedzieć, że jestem zadowolony i szczęśliwy. Finałowe show zjadło, pokazało fanom dokładnie to co chciałem im przekazać, dało mi ogromny fun i wyjątkowe emocje. Jestem wydziabanym prostym chłopem czasem buraczanym, który czasem pośpiewa, czasem zarapuje ale zawsze zna swoje intencje, wie kim jest i kim chce zostać, dziękuje wszystkim artystom, wszystkim fanom, wytwórni, rodzinie i Mamie za wsparcie.
Big love
przy następnej trasie, chociaż zdejmijcie mi słuchawkę żebym dokładnie zrozumiał co szepczecie.

NIE PRZERYWAMY SHOW

trwa ładowanie posta...

Czyli tak: Sobel dziękuje za to, że społeczeństwo nie było ślepe na jego głupie zachowanie albo kpi z ludzi, którzy mieli problem z 20-minutowym koncertem.

Właściwie nie wiadomo co tak naprawdę chciał przekazać. Czyżby potężne ego znowu dawało o sobie znać? Eee, sami odpowiedzcie sobie na to pytanie.

Jeżeli się zmienił i już nie będzie wyzywał nikogo podczas koncertu: super, oby tak dalej. Słyszałem, że ostatnie występy były całkiem spoko!

Może właśnie Sobel przeszedł transformację i przemyślał swoje zachowanie? Może i duet z Sanah nie jest idealny, lecz może wskazywać na jakąś przemianę. Oby na lepsze!

Sobel śpiewa piosenkę dla swojej mamy na koncercie 🤗 #shorts

Co sądzicie o kontrowersjach wokół Sobla?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Komentarze (0)
arrow
Były chłopak Natsu wydał numer z obecnym chłopakiem Natsu