muzyka
Były chłopak Natsu wydał numer z obecnym chłopakiem Natsu
Kanye West w Polsce? A może to fejk?

KANYE WEST w Polsce?!?! Nah, to tylko Malik pewnie robi "pranki" | Update: Nie Malik, a...

Źródło zdjęć: © Twitter.com, Instagram
Oliwier NytkoOliwier Nytko,21.10.2021 12:50

Legenda hip-hopu, rapu i tworzenia kosmicznych butów miała wczoraj wieczorem przybyć do Warszawy. Muszę was jednak rozczarować: to prawdopodobnie fejk, ale nie wiemy dokładnie kto stoi za całą sprawą.

Aktualizacja: poznaliśmy całą prawdę. To nie Kanye, tylko...

Nie trzeba tutaj wyjaśniać, kim jest Kanye West: muzyczny gigant tworzący najróżniejsze muzyczne trendy, przechodząc płynnie z surowego rapu do muzyki gospel. Nawet zmiana imienia doprowadziła do powstania setek artykułów. Bo tak: od teraz Kanye West nazywa się… Ye.

W tym tygodniu Kanye pojawiał się w m.in. Szwecji, gdzie jego pojawienie się McDonald’s doprowadziło do… minikampanii promocyjnej, podczas której sieć zaczęła reklamować dokładnie ten zestaw, który zakupił Ye:

trwa ładowanie posta...

Kilka dni temu Kanye był w Szwecji, a w środę miał pojawić się w… Polsce!

KANYE W POLSCE?!

Po południu pojawiły się zdjęcia, jakoby Ye MIAŁ BYĆ W WARSZAWIE AAAAAAAAAA.

Wszystkie rodzime strony i fanpage związane z Kanye oszalały na punkcie tej informacji. Tak, jeden z największych artystów miał się pojawić "ot tak" w Warszawie.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

KANYE WEST W POLSCE 20.10.2021

Turtle Hype opisał całą sprawę w środową noc:

Jak możemy dowiedzieć się z mediów społecznościowych - Kanye West pojawił się w dniu dzisiejszym w Warszawie. Raper widziany był w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, a także przy hotelu Marriot. Ostatecznie nie ma pewności, że zamaskowana postać to Ye. Można byłoby potraktować informację za fake news gdyby nie fakt, że ostatnich dniach raper został zauważony również we Włoszech, w Szwecji czy we Francji. Pokusiłem się o wykonanie paru kontaktów do zaprzyjaźnionych osób, które połączyły mnie z Ye w celu wyjaśnień dotyczących niespodziewanej podróży w naszym kraju - zostawiam wam video w komentarzu.
trwa ładowanie posta...

Kanye mógłby się pojawić w Polsce! Bo dlaczego nie?

Skoro odwiedził większość dużych miast w Europie, to jego tour mógłby odwiedzić także nasz kraj. A wiadomo, psychofani rapera mogliby się rzucić na niego i otoczyć jego hotel.

Tylko problem jest taki, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że… ten Kanye to fejk.

Kanye w Polsce to fałszywka?

Pojawiły się informacje, jakoby całe zajście miałoby być jedynie ustawką. Kilka osób takich jak Malik Montana czy Wojtek Koziara podrzucili zdjęcia, że to oni stali za tym prankiem na polskich fanach.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Potwierdzeniem fejka byłoby to, że wszystkie zdjęcia warszawskiego Ye zostały usunięte z twittera Photos of Kanye, które wcześniej… no wrzucało wszelkie prawdziwe zdjęcia Westa. Inni zagraniczni fani rapera także raczej myślą, że nie odwiedził on Warszawy, a całość to fałszywka.

Nie jestem pewien, czy to Ye.

trwa ładowanie posta...

Absolutnie to nie Kanye. Po pierwsze, Kanye ma szersze ramiona i szerszą sylwetkę od bioder do szyi. Po drugie, Kanye nigdy nie podróżowałby w minivanie. Wreszcie, nigdy wcześniej nie widzieliśmy go z tymi ludźmi. To na pewno jest fejk.

trwa ładowanie posta...

Problem jest w tym taki, że nikt nie złapał go bez zakrycia twarzy. Także równie dobrze moglibyśmy rzucić monetą i na podstawie tego potwierdzić prawdziwość tych fotek. Nie zdziwiłbym się, jakby to był pomysł takiego Friza, który chciałby iść w ślady Wardęgi i poprankować cały świat.

Aktualizacja: no i wylądował w pi... W postać Ye wcielił się NighBart!

Jednak pojawienie się Westa w Warszawie było fejkiem. HighBart, znany pewnie osobom interesującym się streetwearem, sprankował 1/3 rodzimego internetu. Brawo!

Osoby, które wskazywały na posturę i ubrania miały rację. Cóż, Ye jednak nie zawitał do Polski :c

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Komentarze (0)
arrow
Winyl z moczem hitem sprzedaży. Zapisze się w historii muzyki