Sobel obraża byłą dziewczynę ze sceny

(Kolejne) żenujące zachowanie Sobla na koncercie. "J***ć moją byłą"

Źródło zdjęć: © Vibez / Materiały własne red. Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,04.08.2021 11:30

Na ostatnim koncercie Sobel przerwał występ, aby ogłosić publiczności, co myśli o swojej eks. Alina - była dziewczyna rapera - nie pozostała mu dłużna. Wypowiedziała się na jego temat na Instagramie i bynajmniej nie w pochlebnym tonie.

Kiedyś napisalibyśmy o Soblu jak o artyście z perspektywami i powiewie świeżości na polskiej scenie muzycznej. Dzisiaj trudno napisać o nim inaczej jak o chamie, bo na taki epitet zasłużył ostatnimi ekscesami. Na początku lipca raper wywalił fana ze sceny, nazywając go "j*banym p*dałem" i "c*elem". Potem, na koncercie Chivasa, Soblowi zarzucano występ po wpływem niedozwolonych substancji.

Teraz artysta wziął na celownik swoją byłą partnerkę. Wszystko wydarzyło się podczas koncertu. - Teraz już nie lubię tej dziewczyny i ogólnie to, wiecie, j*bać ją, serio. Nie lubię tej dziewczyny - powiedział Sobel ku uciesze zgromadzonej publiczności. Następnie raper zaczął śpiewać utwór "Każdego dnia", który jest utrzymany w konwencji romantycznej ballady. Wideo z zajścia trafiło na Twittera.

trwa ładowanie posta...

Skandaliczne zachowanie Sobla. Była dziewczyna mu odpowiada

Nagranie, na którym widać wulgarne zachowanie rapera, obiegło internet i trafiło do adresatki, byłej partnerki Sobla, czyli Aliny. Dziewczyna skomentowała zachowanie Sobla na Instagramie.

Sobel obraża byłą dziewczynę
Sobel obraża byłą dziewczynę (Twitter , Twitter.com)

"Zj*bałeś mi życie, skrzywdziłeś pod każdym względem. Już nic gorszego zrobić nie mogłeś, co ty masz za poziom? Co z ciebie za człowiek? Oboje wiemy, wszyscy, którzy byli obecni w tym "związku" wiedzą, jak było. Gdyby ludzie wiedzieli, to oni by cię j*bali. Nigdy ci nie wybaczę. Dwa miesiące temu ryczysz, teraz mnie nie lubisz. Chore."

Sobel obraża byłą dziewczynę
Sobel obraża byłą dziewczynę (Twitter.com)
Sobel obraża byłą dziewczynę
Sobel obraża byłą dziewczynę (Twitter.com)

Menedżer Sobla przeprasza za zachowanie podopiecznego

Dziewczyna udostępniła zapis rozmowy z menedżerem rapera. Chciała wiedzieć, dlaczego były partner ubliża jej ze sceny. Agent muzyka odparł, że Sobel się... przejęzyczył. "Nie rozumiem w jakim celu i po co ten śmieć mówi o mnie cokolwiek. Ja też mogę zacząć mówić i pokazywać. Wystarczająca była na mnie nagonka przez niego" - napisała dziewczyna.

Nie wiem jak Wy, ale ja chciałbym, żeby eks rapera zaczęła mówić...

Sobel obraża byłą dziewczynę
Sobel obraża byłą dziewczynę (Twitter.com)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 35
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 9
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 20
  • emoji kupka - liczba głosów: 52