Selena Gomez  ciałopozytywność

Selena Gomez krótko do hejterów: "Kocham swoje ciało". Poszło o strój bikini

Źródło zdjęć: © TikTok, maraangeliz
Anna RusakAnna Rusak,10.01.2023 07:00

Piosenkarka i aktorka Selena Gomez postanowiła odnieść się do hejterskich komentarzy, które pojawiły się po tym, jak pokazała się w kostiumie kąpielowym. "Kocham swoje ciało" - napisała.

Chyba nie ma tematu, którego piosenkarka Selena Gomez by się obawiała. Nieustannie opowiada o doświadczeniach z chorobą i edukuje na temat zdrowia psychicznego. Niedawno o szczegółach swojej drogi opowiedziała w dokumencie "Selena Gomez: My Mind & Me". Gomez jest jedną z twarzy ruchu ciałopozytywnośći. Nie raz mówiła, jak podchodzi do swojego ciała, ale hejterzy wciąż próbują krytykować jej wygląd. Ostatnio nie spodobało im się Seleny w bikini.

Selena Gomez i zdjęcie w bikini

Mara Angeliz to tiktokerka, która opowiada o wydarzeniach w popkulturze. Na początku stycznia postanowiła odnieść się do zdjęć Seleny Gomez. Widać na nich Gomez ubraną w strój sylwestrowy czy w bikini. Mara uwielbia to zdjęcie, bo - według niej - pokazuje, że Selena żyje swoim najlepszym życiem i dobrze czuje się w swoim ciele.

Zastanawiacie się, kogo w ogóle jeszcze obchodzi sylwestrowy strój Gomez? Cóż, niestety pod nagraniem pojawiło się sporo hejterskich i zawstydzających komentarzy, które koncentrowały się na wyglądzie gwiazdy i nazywały ją "grubą". Mara odniosła się do nich w kolejnym nagraniu.

- Nagrałam film o tym, jak niesamowicie wyglądała Selena Gomez w sylwestra, a obrzydliwi ludzie wchodzą w komentarze i próbują ją zawstydzić. Jak nieszczęśliwym trzeba być człowiekiem, żeby w komentarzach mówić o czyjejś wadze lub o tym, jak wygląda. Zajmijcie się swoim *** życiem. Dorośnijcie - mówi oburzona Mara na TikToku.

trwa ładowanie posta...

"Kocham swoje ciało". Selena Gomez odpowiada hejterom

Hejt dotarł również do Seleny Gomez. W komentarzu (pod ostatnim tiktokiem Mary) aktorka napisała: "Kocham cię, dziewczyno, ale daję radę. Kocham moje ciało". Selena, którą w komentarzach wspierają również liczni fani, krótko zakończyła całą niepotrzebną dyskusję.

To pewnie nie pierwszy i nie ostatni raz, gdy Gomez odpowiedziała hejterom. W zeszłym roku przyznała, że nie przeszkadzają jej już fatfobiczne komentarze, bo po prostu jest idealna.

trwa ładowanie posta...

- Tak naprawdę nie obchodzi mnie moja waga, bo ludzie i tak na nią narzekają. "Jesteś zbyt drobna", "Jesteś za duża", "To nie pasuje na ciebie", bla bla bla. Jestem idealna taka, jaka jestem. Jaki jest morał tej historii? Żegnaj – mówiła wtedy w TikToku Gomez.

A jeśli jeszcze ktokolwiek zastanawia się, jak powinno wyglądać ciało w kostiumie kąpielowym, to polecam ciałopozytywny poradnik, który zamieściła Selena. Możecie sprawdzić, czy mieścicie się w jej standardach. Miejmy nadzieję, że hejterzy dadzą już spokój Selenie i nie będzie musiała im udowadniać, że wciąż ma gdzieś to, co myślą o jej ciele w stroju kąpielowym.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 6