serial
Niebinarny Transformer atakowany przez rodziców. Serio, tylko to ich niepokoi?
Selena Gomez, Cara Delevingne

Selena Gomez całuje Carę Delevingne w "Zbrodniach po sąsiedzku". Fani kpią

Źródło zdjęć: © Twitter, Zbrodnie po sąsiedzku
Anna RusakAnna Rusak,30.06.2022 14:30

Selena Gomez w serialu "Zbrodnie po sąsiedzku" całuje dziewczynę. Co na to Cara Delevingne oraz fani, którzy widzieli już pocałunek? Zdania są dość podzielone...

Jeśli macie już Disney+ i nadrobiliście wszystkie odcinki serialu "Czarodzieje z Waverly Place", to może zainteresują was "Zbrodnie po sąsiedzku"? To najnowszy serial, w którym zobaczycie Selene Gomez.

Niedawno zaczął się drugi sezon serii, a fani już są odrobinę zawiedzeni. Wszystko przez pocałunek Seleny Gomez z Carą Delevingne.

Selena Gomez i Carą Delevingne w "Zbrodniach po sąsiedzku"

O tym, że Cara Delevingne dołączy do obsady "Zbrodni po sąsiedzku", było wiadomo już w zeszłym roku. Początkowo mówiło się tylko o tym, że modelka będzie wcielała się w postać znawczyni sztuki i zostanie "uwikłana w tajemnice" pozostałych bohaterów.

Zbrodnie po sąsiedzku - sezon 2 | Zwiastun PL NAPISY | Disney+

Dopiero w maju, dzięki informacjom zdobytym przez "Vanity Fair", okazało się, że postać Delevingne będzie miała naprawdę spore znaczenie dla fabuły "Zbrodni po sąsiedzku". W drugim sezonie mieliśmy zobaczyć romans między nią a bohaterką graną przez Selene Gomez.

Pocałunek Seleny Gomez z dziewczyną w serialu

Chwilę po premierze drugiego sezonu "Zbrodni po sąsiedzku" w sieci pojawił się klip, na którym widać scenę pocałunku między kobietą a Seleną Gomez. Fani są nią jednak trochę zaskoczeni.

trwa ładowanie posta...

Część oczywiście jest zachwycona tym ujęciem i cieszy się z tego, że trafił na ekrany pod koniec Miesiąca Dumy. Niestety, znaczna większość z widzów pisze, że Selena wygląda jakby w ogóle nie chciała całować Delevingne, a między kobietami w ogóle "nie ma chemii".

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Sama Cara, opowiadając portalowi "E!" dwa dni wcześniej o swojej roli w serialu, przyznała, że samo nagrywanie sceny było "zabawne" i dodała, że zagranie queerowej postaci było dla niej bardzo ważne. Poza tym ironicznie zapytała: "Czy ktokolwiek na świecie nie chciałby pocałować Seleny?".

Na to pytanie możecie oczywiście odpowiedzieć sobie sami, ale trzeba przyznać, że pocałunek między dziewczynami wygląda trochę niezręcznie. A jeśli jeszcze nie oglądaliście "Zbrodni po sąsiedzku" to najlepszy moment, by zacząć!

Selena Gomez Praises Cara Delevingne in Only Murders in the Building | While You Were Streaming

Źródło: Vanity Fair, E!News

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Finał "Sukcesji" odkrył karty. Potwierdzono, że ta postać jest LGBTQ+