ludzie
Koniec "Ricka i Morty’ego"? Szokujące oskarżania wobec twórcy
SG

Selena Gomez i Jimmy Butler są parą? "Przyłapano" ich na randkach w NY

MTB,
05.12.2020 11:18

Selena Gomez i Jimmy Butler spędzają ze sobą ostatnio sporo czasu, zostali nawet "przyłapali" na kilku randkach w Nowym Jorku. Ta wiadomość zelektryzowała fanów - oficjalnie piosenkarka nie spotykała się z nikim od 2017 roku.

Dla Seleny Gomez był to bardzo pracowity rok. Artystka nie tylko wydała nowy album, zdobyła własny program kulinarny na platformie HBO Max, ale i zaprezentowała światu swoją linię kosmetyczną - Rare Beauty. Teraz fani zastanawiają się, czy także w życiu miłosnym aktorki wydarzyły się jakieś zmiany.

Okazuje się, że w ciągu ostatnich kilku dni, które spędziła w Nowym Jorku, Selena była kilkukrotnie widziana na kolacji z graczem NBA, Jimmym Butlerem.

Fani są podekscytowani tą wiadomością - Gomez nie spotykała się z nikim od października 2017, kiedy to rozstała się z piosenkarzem The Weekend. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ okres od 2017 roku był bardzo trudny dla artystki. Został u niej zdiagnozowany toczeń rumieniowaty układowy, przez który musiała później poddać się przeszczepowi nerki.

trwa ładowanie posta...

Teraz dzięki źródłu E! News wiemy, że Selena jest "bardzo ostrożna, jeśli chodzi o jej zdrowie i rzadko kiedy opuszcza dom''. Jest to zrozumiałe, biorąc pod uwagę to, że w obliczu pandemii i jej problemów zdrowotnych, Selena znajduję się w grupie podwyższonego ryzyka.

Jeśli chodzi o Jimmy'iego Butlera, wiemy również, że Gomez jest "obecnie singielką, ale ostatnio jest też bardziej otwarta na ideę randkowania. Jimmy zaprosił ją na kolację, na której dobrze się bawili, ale na razie to nic poważnego i Selena czeka, by zobaczyć, jak sprawy się dalej potoczą".

Myślicie, że do siebie pasują?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Mortalcio i Kartonii rozstali się. Fani winią Kingę Banaś