harry-styles
"Nie martw się kochanie". Reżyserka Olivia Wilde musiała zmienić zwiastun
HS

Harry Styles i Olivia Wilde są parą. "One Direction" śpiewało o tym lata temu

MTB,
09.01.2021 17:29

Harry Styles i Olivia Wilde potwierdzili swój związek dopiero niedawno, pojawiając się razem na weselu menadżera wokalisty. Wydarzenie rzuciło jednak zupełnie nowe światło na piosenkę "One Direction" z 2015 roku - to przypadek czy przeznaczenie? ;)

bGxnLJcP

5 lat temu "One Direction" nagrało piosenkę pt. "Olivia". Nie jest to najbardziej znany hit zespołu, jednak w świetle ostatnich wydarzeń fani nadali mu zupełnie nowe znaczenie. Wszystko przez kilka wersów, które śpiewa w nim Harry.

Żyję dla Ciebie, tęsknię za Tobą, Olivia/ Ubóstwiam to światło w Twoich oczach, Olivia/ Żyję dla Ciebie, tęsknię za Tobą, Olivia/ Nie pozwól mi odejść

- One Direction
bGxnLJcR

O tytułowej Olivii w utworze pada jeszcze wiele ciepłych słów - podmiot liryczny podkreśla m.in., że ją kocha i że żyje ona w jego wyobraźni. Choć w jednym z wywiadów Harry mówił, że "Olivia" może oznaczać w tym tekście zarówno kobietę, jak i np. emocję czy miejsce, któremu nadał imię, fani mają swoją teorię.

Ich zdaniem uczucie Harry'ego do Olivii Wilde trwa już od dawna, a dowodem są właśnie powyższe wersy. Cóż, na razie nic nie świadczy o tym, by te przypuszczenia były prawdziwe, ale przyznajcie sami - to tylko uczyniłoby tę historię jeszcze bardziej romantyczną.

Harry Styles i Olivia Wilde są parą od kilku tygodni

Związek wokalisty i aktorki wyszedł na jaw na początku stycznia, gdy para pojawiła się razem na weselu menadżera Styles'a. Według informatorów "People" Harry i Olivia są razem już od kilku tygodni, a podczas uroczystości bawili się świetnie. 26-latek podczas toastu miał też nazwać Wilde swoją dziewczyną.

trwa ładowanie posta...

Styles i Wilde poznali się na planie nowego filmu Olivii pt. "Don't Worry Darling". Reżyserka zdradziła magazynowi "People", że wraz z projektantką Arianne Phillips "odtańczyły mały taniec szczęścia", gdy wokalista potwierdził swój udział w ich projekcie. Jak tłumaczyła, Harry ceni modę i styl, a jej nowy film będzie bardzo "stylowy''.

bGxnLJcT

Kolejne źródło powiedziało tabloidowi "The Sun", że między Harry'm i Olivią od razu zaiskrzyło. Rozmówca dziennika miał przekonywać, że "w ich związku nie ma nic dziwnego - jest im razem bardzo dobrze, a różnica wieku wcale im nie przeszkadza". Wilde ma 36 lat, podczas gdy Styles o 10 mniej.

Od początku nagrań do "Don't Worry Darling" Harry mieszka u hosta "The Late Late Show" Jamesa Cordena. Według źródła Page Six to właśnie dzięki temu udało mu się utrzymać związek z Olivią w tajemnicy przez tak długi czas.

trwa ładowanie posta...

Wcześniej Olivia była zaręczona z wieloletnim partnerem Jasonem Sudeikisem. Mają razem dwójkę dzieci - sześcioletniego syna Otisa i czteroletnią córkę Daisy. Wilde i Sudeikis rozstali się jednak w połowie listopada, a gwiazdor "Saturday Night Live" ma być załamany tą decyzją.

bGxnLJcZ

Media spekulują, że powodem rozstania pary był romans aktorki i reżyserki z Harrym, który rozpoczął się w październiku. Inna z wersji mówi jednak o tym, że Olivia i Jason nie są razem już od początku 2020 roku.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Harry Styles to scamer? Fani twierdzą, że jest ŁYSY