Tiktokerki tłuką bombki Prady

Influencerki tłuką bombki PRADY za 1500 złotych! To USTAWIONA akcja na TikToku?

Źródło zdjęć: © TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,28.12.2021 16:27

Zastanawiacie się, dlaczego na TikToku pojawiają się filmy z influencerkami, które PRZEZ PRZYPADEK rozbijają bombki Prady? Pewna medioznawczyni sugeruje, że jest to kampania zlecona przez samą Pradę.

Niszczenie drogich rzeczy to sprawdzony sposób na dużą liczbę wyświetleń i wysoki poziom zaangażowania widzów. Zasadę tę zna m.in Karol "Friz" Wiśniewski, który już dwa lata temu nagrał odcinek z niszczeniem "Mystery Boxów", a w grudniu odcinek o podobnej tematyce zrealizowali uczestnicy nowego projektu Friza o nazwie Genzie.

W okresie okołoświątecznym na TikToku mogliście obejrzeć filmiki o dość emocjonującej tematyce. Zagraniczne influencerki robiły unboxing bombek od Prady - cena zestawu wynosi ok. 1500 zł (380 dolarów) Jednakże część tiktokerek obeszła się z pudełkiem w tak nieostrożny sposób, że bombki wypadły z opakowania. Pewna medioznawczyni uważa, że to nie było przypadkowe.

trwa ładowanie posta...

Potłuczone bombki Prady - o co tak naprawdę chodzi?

Na temat bombek Prady wypowiedziała się Danae Mercer - 34-letnia dziennikarka, aktywistka i influencerka. Kobieta sugeruje, że tiktokerki prawdopodobnie otrzymały bombki jako prezent od samej Prady. Marka mogła poprosić influencerki, aby nagrały materiał o tym, jak "przypadkowo" tłuką bombki w ramach zabawnej, świątecznej współpracy.

Widzowie, którzy trafią na filmik z potłuczonymi bombkami, poczują chęć skomentowania materiału, aby wyrazić swoje emocje. Dzięki wysokiemu poziomowi zaangażowania materiał z marką stanie się popularniejszy - czyli profit dla Prady. Danae sugeruje, że jest to zaplanowana kampania, ponieważ filmiki z potłuczonymi bombkami pojawiły się na trzech profilach na TikToku.

Z materiałem Danae Marcer możecie się zapoznać poniżej:

trwa ładowanie posta...

Zgadzacie się z opinią Danae? Dajcie znać w komentarzach!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0