ludzie
Maja Staśko zawalczy na gali freak fightów?! Nitro wyjawił sekret Mai?
Dan Sur

Raper wszczepił sobie ZŁOTE ŁAŃCUCHY w miejsce włosów. Wygląda jak żyrandol?

Źródło zdjęć: © Instagram / Instagram, Unsplash.com
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,10.09.2021 11:02

Nie sposób się nie uśmiechnąć na widok tego, co ze swoją głową zrobił raper Dan Sur. Mężczyzna przekonuje, że jest pierwszą osobą na świecie, która wszczepiła sobie złote łańcuchy jako włosy.

bFOQTXbD

Podkreślam, że celem tego artykułu nie jest wyśmiewanie się z jakże kreatywnego pomysłu na zainwestowanie kapitału, który zaprezentował amerykański raper (no może tylko troszeczeczkę będziemy się podśmiechiwać). Niektórzy wydają swój majątek na bliźniaki, inni na diamenty w czole, ale to dopiero Dan Sur wywindował poprzeczkę ekstrawagancji na poziom nieosiągalny dla zwykłych śmiertelników.

Raper twierdzi, że poddał się operacji wszczepienia złotych włosów, ponieważ chciał wyglądać, jakby wyszedł "prosto ze sklepu jubilerskiego". - Prawda jest taka, że chciałem zrobić coś inaczej, bo widzę, że wszyscy farbują włosy - tłumaczy Dan Sur. Jednocześnie wyraża obawę: - Mam nadzieję, że teraz wszyscy nie zaczną mnie kopiować.

Spokojnie, redakcja Vibez na pewno nie ma takich planów.

bFOQTXbF

Raper Dan Sur wszczepił sobie złote włosy

Mężczyzna zaczął swoją transformację od tego, że wszczepił sobie w głowę złote haczyki. Następnie zakupił dziesiątki złotych łańcuchów, które zawiesił na haczykach tak, aby wyglądało to, jakby miał złote włosy. Efekt? Niektórzy powiedzą, że grzywa rapera przypomina żyrandol w stylu glamour, a inni wyrażą obawę, że jest to idealna okazja dla złodzieja.

Ile kosztowała złota grzywa?

Niestety, najgorsze w tej sprawie jest to, iż nie wiadomo, ile kosztował cały proces wszczepiania złotych łańcuchów w miejsce włosów - raper nie podzielił się tą informacją z zagranicznymi mediami. Być może wśród Was są znawcy biżuterii, którzy potrafią ocenić, ile jest warta grzywa rapera. Mężczyzna prowadzi profile na Instagramie i TikToku. Sprawdźcie je poniżej:

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Genzie Friza znowu odwala? Marnują TONĘ ŻYWNOŚCI w imię wyzwania. "Widać, że już brak pomysłów na odcinki"