lil nas x
Raper nagrał teledysk o GEJOWSKIM WIĘZIENIU w szczytnym celu
Lil nas x implanty

Raper wszczepił sobie implanty piersi? Jak Lil Nas X strollował internet

Źródło zdjęć: © Lil Nas X / Instagram @lilnasx
Oliwier NytkoOliwier Nytko,09.02.2021 11:00

Jak wywołać burzę w internecie? Banał! Wystarczy wrzucić swoje przerobione zdjęcie na Twittera. Oto jak Lil Nas X strollował internet.

Jeżeli nie kojarzycie lub kompletnie nie interesujecie się rapem, to krótkie przypomnienie: Lil Nas X stoi za największym hitem ostatnich lat, czyli Old Time Road. Gdyby podsumować wyświetlenia wszystkich teledysków i remiksów z YouTube, to ten singiel osiągnął około 1,5 miliarda wyświetleń.

Lil Nas X jest także dość prominentny na mediach społecznościowych, gdzie często postuje najróżniejsze przemyślenia, odpisuje fanom i… wrzuca zdjęcia. I jedno z ostatnich jego zdjęć odrobinę pobudziło internet:

trwa ładowanie posta...

I wiecie co? Internet trochę zgłupiał. Z jednej strony, jak jeden z największych raperów ostatnich 15 miesięcy zrobiłby coś takiego… z nudów. 

Tylko musimy pamiętać, że żyjemy w naprawdę ciekawych czasach. Dla sławy i cloutu ludzie robią niesamowicie dziwne, ale przyciągające uwagę rzeczy. Pierwszym przykładem z brzegu jest Lil Uzi Vert, który wszczepił sobie czerwony diament w czoło. Kuba pisał o tym kilka dni temu. To sprawiło, iż niektórzy zaczęli naprawdę myśleć o tym, czy znany raper mógłby naprawdę wszczepić sobie implanty piersi.

Jednak wszystko wskazuje na to, że Lil Nas X zrobił to tylko po to, aby trochę potrollować internet. I to w miarę się mu udało, ponieważ niektóre reakcje były cudowne.

trwa ładowanie posta...

Wiadomo, wszystko jest tylko dla żartów. Jednak w obecnych czasach wszystko jest możliwe. Pewnie za jakiś czas znajdzie się jakiś śmiałek, który dla tylko jaj, przebije kolejną granicę.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Met Gala 2023. Wywiady Emmy Chamberlain dla "Vogue" hitem sieci