lil-nas-x
Poważna recenzja niepoważnej gry o twerkowaniu od Lil Nas X-a
Lil nas x implanty

Raper wszczepił sobie implanty piersi? Jak Lil Nas X strollował internet

Źródło zdjęć: © Lil Nas X / Instagram @lilnasx
Oliwier NytkoOliwier Nytko,09.02.2021 10:00

Jak wywołać burzę w internecie? Banał! Wystarczy wrzucić swoje przerobione zdjęcie na Twittera. Oto jak Lil Nas X strollował internet.

bFFxrIeX

Jeżeli nie kojarzycie lub kompletnie nie interesujecie się rapem, to krótkie przypomnienie: Lil Nas X stoi za największym hitem ostatnich lat, czyli Old Time Road. Gdyby podsumować wyświetlenia wszystkich teledysków i remiksów z YouTube, to ten singiel osiągnął około 1,5 miliarda wyświetleń.

Lil Nas X jest także dość prominentny na mediach społecznościowych, gdzie często postuje najróżniejsze przemyślenia, odpisuje fanom i… wrzuca zdjęcia. I jedno z ostatnich jego zdjęć odrobinę pobudziło internet:

I wiecie co? Internet trochę zgłupiał. Z jednej strony, jak jeden z największych raperów ostatnich 15 miesięcy zrobiłby coś takiego… z nudów. 

bFFxrIeZ

Tylko musimy pamiętać, że żyjemy w naprawdę ciekawych czasach. Dla sławy i cloutu ludzie robią niesamowicie dziwne, ale przyciągające uwagę rzeczy. Pierwszym przykładem z brzegu jest Lil Uzi Vert, który wszczepił sobie czerwony diament w czoło. Kuba pisał o tym kilka dni temu. To sprawiło, iż niektórzy zaczęli naprawdę myśleć o tym, czy znany raper mógłby naprawdę wszczepić sobie implanty piersi.

Jednak wszystko wskazuje na to, że Lil Nas X zrobił to tylko po to, aby trochę potrollować internet. I to w miarę się mu udało, ponieważ niektóre reakcje były cudowne.

Wiadomo, wszystko jest tylko dla żartów. Jednak w obecnych czasach wszystko jest możliwe. Pewnie za jakiś czas znajdzie się jakiś śmiałek, który dla tylko jaj, przebije kolejną granicę.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
"POLSKA GÓRĄ", Polak stworzył model dla Lil Nas X’a :O