trendy
Będzie nowy chatbot od OpenAI. Jak działa ChatGPT4?
Whitney Chewson

Urocza jamniczka trolluje homofobów. Whitney Chewston śledzi 100 tys. fanów

Źródło zdjęć: © Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,19.05.2022 08:30

Whitney Chewston to biała jamniczka, która dorobiła się statusu mema. Psina bywa nazywana "uosobieniem homofobii w sieci", ale to zwyczajny bait. W całej tej sprawie chodzi o to, żeby pośmiać się z hejterów, którzy dostają furii, gdy widzą frazę LGBT.

Najpopularniejsze zdjęcie z Whitney Chewston pochodzi z 2019 roku. Fotografia przedstawia białą jamniczkę, która w przeuroczy sposób spogląda w obiektyw aparatu. Na pierwszym planie znajduje się kieliszek czerwonego wina. Fotografii towarzyszy krótki opis: Środy są dobre na winko. Polajkuj, jeśli się zgadzasz.

W marcu 2021 roku internauci wykorzystali zdjęcie, umieszczając na nim napis Nie przepadam za gejami. W ten sposób w ciągu kolejnych miesięcy biała jamniczka stała się memem, który viralowo rozprzestrzenił się na Reddicie, Instagramie i innych platformach społecznościowych. Portal Washington Post nazwał psa "uosobieniem homofobii w sieci", ale dziennikarze nie zrozumieli, o co chodzi z Chewston.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Whitney Chewston nie jest homofobem

- Ona tak naprawdę nie jest homofobem! - powiedział Logan Hickman, jeden z dwóch właścicieli białej jamniczki. - Jej opiekunowie są gejami. Suczka w filmach na Instagramie brzmi trochę trochę bezczelnie, nawet gejowsko, więc to ironicznie, że dorobiła się łatki homofoba.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Biała jamniczka jest topową psinfluencerką

Opiekunowie Whitney są pod wrażeniem tego, jak szybko biała jamniczka stała się gwiazdą w sieci. Internauci sięgają po zdjęcia Whitney z Instagrama, po czym doklejają do nich homofobiczne zwroty. Memy z jej udziałem mają komiczny wydźwięk. Tak naprawdę one naśmiewają się z osób uprzedzonych do społeczności LGBTQ+.

Zachęcamy was do śledzenia "najbardziej homofobicznej" jamniczk w internecie!

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Is This Dog Homophobic?

Źródło: knowyourmeme.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Artysta zrobił symulator śmierci. Chętnych na testy nie brakuje