Rafał Masny odchodzi z Abstrachuje.TV

Rafał Masny odchodzi z Abstrachuje.TV. "Pewna historia się kończy"

Źródło zdjęć: © YouTube @Masny kanał / YouTube @Masny kanał
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.03.2021 11:39

Rafał Masny ogłosił, że po ponad 8 latach odchodzi z ekipy rozwijającej legendarny kanał na polskim YouTube – Abstrachuje.TV. Przy projekcie pozostaną Robert Pasut i Czarek Jóźwik. Dlaczego influencer zdecydował się na taki krok?

News, którym podzielił się Rafał Masny, wzruszył wszystkie osoby pamiętające początki polskiego YouTube’a. Kanał Abstrachuje.TV – którego założycielami są Rafał Masny, Cezary Jóźwik, Robert Pasut – powstał w 2012 roku! Kto oglądał pierwszy odcinek na kanale pt. "Co mówią: GIMBUSY" i to jeszcze w dniu premiery, ten miał wspaniałe dzieciństwo lub okres wczesnej młodości.

Rafał Masny ogłosił, że odchodzi z Abstrachuje.TV z klasą, bez żadnej dramy, czyli tak, jak na legendę internetu przystało. Influencer wyjaśnił przyczyny rozstania z ekipą, pisząc post na Facebooku, nagrywając film na swoim kanale i na kanale Abstrachuje.TV, gdzie pojawił się u boku Czarka Jóźwika i Roberta Pasuta.

trwa ładowanie posta...

Rafał Masny odchodzi z Abstrachuje.TV – dlaczego?

– Miałem niebywałą przyjemność stworzyć coś co przez prawie dekadę czyniło ludzi choć trochę szczęśliwszymi – napisał Rafał w poście na Facebooku. Wytłumaczył, że rozstaje się z kanałem Abstachuje.TV, bo: – Bardzo ciężko jest wyjść ze schematu życia, który działa. To nie był łatwy proces i rozpoczął się już prawie dwa lata temu. – Masnego przygniotła ilość obowiązków i poczuł twórcze wypalenie.

Abstrachuje.TV będzie działać dalej

Mimo że Rafał Masny odchodzi z ikonicznego kanału, pozostaje udziałowcem i członkiem zarządu w spółce Abstra. Na YouTube influencer skupi się nad rozwijaniem własnego kanału. Jeśli natomiast chodzi o Abstrachuje.TV, projektem opiekować się będą Czarek Jóźwik i Robert Pasut. – Mam nadzieje, że uda wam się stworzyć beze mnie coś równie dobrego a nawet lepszego – napisał Masny do chłopaków.

Masny odchodzi z Abstrachuje

Ciekawi Was, jak sobie radzą największy twórcy na YouTube? Sprawdźcie, kto był najlepiej zarabiającym youtuberem w 2020 roku!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2