Ban dla Slythi na YouTube

Partnerka NitroZyniaka z banem na YouTube. Jaki był powód?

Źródło zdjęć: © Slythi / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,06.03.2023 13:45

YouTube zablokował kanał Sandry Kułyk, znanej jako Slythi. Jest ona wieloletnią partnerką Sergiusza Górskiego, który w sieci występuje jako NitroZyniak. Internauci prześcigają się w domysłach, co było powodem bana.

Slythi prowadziła kanał na YouTube, na którym publikowała lifestyle'owe materiały. Były to filmy o tematyce podróżniczej i rodzinnej. Na nagraniach występowała Sandra, której często towarzyszył jej partner Sergiusz Górski, znany jako NitroZyniak, a także ich syn.

Górski w grudniu 2022 r. stracił dwa konta na YouTube. Jak podaje spidersweb.pl, mężczyzna "otrzymał ostrzeżenie za przesyłanie treści, które naruszają nasze zasady dotyczące nękania. Spowodowało to zawieszenie uprawnień do publikowania. Podczas tego zawieszenia twórca próbował obejść egzekwowanie zasad i używał innego kanału do publikowania treści, w wyniku czego oba kanały zostały zamknięte".

Ban dla NitroZyniaka na YouTube zapadł niedługo po tym, gdy kanał "Nie wiem, ale się dowiem!" opublikował film na temat streamera. Materiał przedstawia toksyczne, szkodliwe i obrzydliwe oblicze Sergiusza, którego ten nie ukrywał podczas internetowej działalności. Przypomnijmy, że Nitro nie może streamować na Twitchu, gdzie jakiś czas temu też dostał bana.

Analiza działalności Nitrozyniaka

Ban dla Slythi dla YouTube

Górski mimo utraty kanałów na YouTube występował na filmach u swojej parterki. Jego wizerunek pojawiał się na miniaturkach i w treści nagrań. Jak informuje profil @thepolandnews_, 3 marca kanał Slythi otrzymał bana. Influencerka zgromadziła na nim społeczność, która liczyła ponad 140 tys. subskrybentów.

trwa ładowanie posta...

Wielu internautów podejrzewało, że YouTube zablokował kanał z powodu NitroZyniaka, który występował na filmach. Sandra odniosła się do sprawy na Twitterze, gdzie zasugerowała, że blokada kanału mogła być spowodowana akcją użytkowników serwisu Wykop.pl. Ci mieliby masowo zgłaszać filmy influencerki za to, że występuje na nich NitroZyniak.

Ban dla Slythi na YouTube
Ban dla Slythi na YouTube (Slythi , Twitter)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 11
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2