Queen of the Black, Instagram i relacja jej byłego chłopaka, Neona

Queen of the Black: sytuacja na Instagramie, relacja Neona. Co się miało wydarzyć w niedzielę?

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,17.01.2022 12:11

Queen of the Black wrzuciła na Instagrama bardzo niepokojące filmy i zdjęcia. Cała sprawa jest złożona. Co się wydarzyło? I najważniejsze - co powinniśmy zrobić w tej sytuacji?

Sytuacja z Julią Pelc, czyli Queen of the Black stała się bardzo dramatyczna. Cokolwiek chcielibyśmy powiedzieć i napisać o Julii, to ostatecznie cała sprawa obrała tragiczny kierunek.

Trzy tygodnie temu Julia poznała rapera Neona, 22NE. Miał rozejść się wtedy ze swoją dziewczyną Alicją/3enali i zejść się z QotB. Cały związek trwał i było pięknie i cudownie, aż okazało się, że Alicja jest w ciąży.

Co stało się z Julią Pelc?

Jest wiele źródeł, więc łatwo o fałszywe informacje, ale oto skrót tego, co prawdopodobnie się wydarzyło w minionych dniach:

 1. W piątek miało dojść do kłótni Neona z Julią.
 2. Neon miał pojechać na chwilę do Alicji, aby ogarnąć całą sytuację z ciążą.
 3. QotB pozostała w Gdańsku - miała w niedzielę pojechać do Warszawy z Neonem.
 4. QotB miała rzekomo spotkać się z "osobami z Prime MMA" oraz jej menadżerem. Oni podobno mieli przekonać Julię, iż Neon ją zdradzał z Alicją podczas trzech tygodni związku.
 5. Julia miała się spotkać w sobotę z Neonem i Alicją, aby "na spokojnie obgadać wszystko".
 6. Finalnie miało dojść do spotkania Neona, Alicji, QotB oraz dwunastu innych osób (?), gdzie doszło do rękoczynów.
 7. Chłopak miał zakończyć rozmowę z Julią. Ta wróciła do Gdańska, gdzie w niedzielę doszło do… publikacji Stories.

Większość tych informacji pochodzi od Neona, także nie możemy być pewni w 100% co do wiarygodności przebiegu wydarzeń. Wszystkie Stories o wyjaśnieniach zostały usunięte - tak samo, jak wcześniejsze żartowanie z Julii (stories pisane słowo w słowo):

Słuchajcie, sprawa z Julką Pelc już w ogóle nie jest w jakikolwiek sposób zabawna. Trzeba sprostować parę rzeczy, ponieważ no dzisiaj ***** doszło do bardzo smutnych incydentów w ten ostatni piątek. Doszło między nami do małej kłótni, ponieważ moja była dziewczyna okazała się być w ciąży, co było dla niej trochę ciężkie w zrozumieniu. Po prostu, jak się dowiedziałem, że moja była dziewczyna jest w ciąży, postanowiłem, że, nie wiem, powinien wykazać trochę odpowiedzialności i się zainteresować przede wszystkim tym tematem i pojechałem do mojej mamy oraz jej sprawdzić stan zdrowia do Lęborka w sobotę.

I prosiłem Julkę, żeby poczekała. Że wrócę w niedzielę i w niedzielę będziemy ruszać do Warszawy. No i pewnie wszystko byłoby w porządku. [...] To towarzystwo z Prime zaczęło doszukiwać się czegoś, czego nie było i po prostu wmówili jej, że mam tak naprawdę romans ze swoją byłą od 2 tygodni, więc pewne osoby z Prime MMA powiedziały do Julki, która była pijana, więc się da łatwo nam mówić, że "dawaj jedziemy do Lęborka zrobić rozróbę", a do mnie napisała, że bardzo mnie kocha i by chciała na spokojnie porozmawiać ze mną oraz z moją byłą dziewczyną, więc się zgodziłem.

Pojechała do Lęborka. Oczywiście w towarzystwie swojego opiekuna, którego często nazywa nawet swoim drugim tatą, managera pana Boro, który bardzo się nią opiekuje i oczywiście uznałem, że ten pomysł jest dobry.

No i jak wyglądało to rozmowa: nie tak, jak się umówiliśmy, nie. Byłem z Julką umówiony na taki układ, że podjadę z moją byłą, ona wsiądzie do nas do samochodu i sobie w trójkę, bez żadnych kamer, bez żadnych osób, wszystko sobie uzgodnimy. Nie wiem, może wymyślimy jakiś wspólny plan, co robić dalej?

I wiecie, jak to się wszystko skończyło?

Że ***** wyszło, tak naprawdę rozmowa na osobności. No i oczywiście do rozmowy w trójkę nie doszło, tylko doszło do rozmowy w 13 osób, przy czym jeszcze jej menadżer wyciągnął w ogóle telefon i zaczął kamerować moją byłą dziewczynę w ciąży. Nie wiem, mówiąc jej, że usunąć swojego Instagrama i nie wiem jakieś porąbane groźby.

A Julka zaczęła grozić, że wyje*ie mojej byłej dziewczynie, która jest w ciąży. Po prostu widząc, nie wiem agresję. Julka zaczęła grozić mojej byłej dziewczynie, która jest w ciąży.

Po prostu widząc agresje wobec słabszej i ciężarnej dziewczyny, powiedziałem, że nie tak się umówiliśmy. Nie takie warunki rozmowy były, że co to ma być za cyrk pod McDonaldem. Więc powiedziałem Julce, że mogą sobie już wracać do Gdańska, bo tego cyrku nie będę robił. Powiedziałem, że to jest koniec rozmów, wracam do domu, że zmarnowała swój czas, żeby przyjechać i zrobić taką grandę, kiedy obiecała normalną rozmowę. Wpadła w szał. Próbowała mnie uderzyć, sama się jeszcze przewróciła. Świadkiem było, chyba nie wiem naprawdę, z 10 osób z Prime, a jeszcze nagrywał to wszystko menadżer, Pan Boro.

NEON WOJTCZAK BYŁY JULKI WYJAŚNIA SPRAWĘ Z QUEEN OF THE BLACK NAMÓWILI JĄ?!? #NOWE.FAKTY

trwa ładowanie posta...

Julia w niedzielny wieczór… zaczęła wrzucać niepokojące stories

Z szacunku do niej oraz wszystkich, których obraz krwi niepokoi - odpuścimy nieocenzurowane zdjęcia. Takowe latają niestety po Twitterze w ilości hurtowej. Ale nie szukajcie ich. Nikomu to nie pomoże, a jedynie utrwali te obrazy w waszej pamięci.

Uwaga, poniższy akapit zawiera dość triggerujące opisy. Pomińcie go, jeżeli nie czujecie się na siłach, by czytać o samookaleczaniu.

Julka na Stories zaczęła płakać, prosić o pomoc oraz bełkować różne słowa. Pokazywała swoje pocięte ręce, szyję po rzekomej próbie samobójczej oraz wycięty kawałek skóry, na której był wspólny tatuaż z jej byłym chłopakiem, Neonem.

Chcę po prostu, żebyście wiedzieli, że walczyłam. Naprawdę się w ch*j starałam, ale przegrałam, poddaję się. Czekam na dramy od wszystkich i na komentarze "a nie mówiłam" i tak dalej. Przepraszam, że jestem po prostu kretynką, która chce ku*wa miłości. Być doceniona.

Potem kontakt się urwał. Znani znajomi wypowiedzieli się niej na swoich stories, uspokajając fanów.

trwa ładowanie posta...

Jest jakiś happy end

A raczej - nie doszło do najgorszego. M.in. Mateusz Spysiński oraz Alicja zawiadomili pogotowie. Julka miała jedynie "powierzchowne rany". Nie trafiła do szpitala. Lekarz miał ją zwolnić do domu. W nocy ojciec Julki zabrał ją do Warszawy.

Sylwester Wardęga o Queen of the Black
Sylwester Wardęga o Queen of the Black (Instagram)

Co można zrobić teraz?

Nieironicznie, najlepsze rozwiązanie przyniósł kanał POLZAD. Julia od lat żyje internetem. Jest wystawiana na hejt, wyzwiska - ale i atencję. Gdy Queen of the Black zobaczy, że ma więcej obserwujących niż przed tymi wydarzeniami, to możliwe, że będzie kontynuować to wszystko.

Życzcie jej powrotu do zdrowia - ale usuńcie obserwacje na jakiś czas. Cała sytuacja znowu się powtarza. Dając jej fame, dajemy jej siłę do dalszej autodestrukcji.

RATUJMY Queen of the Black!

Jak twórcy zareagowali na całą sprawę?

Najprościej mówiąc: z dystansem. Wardęga już na zimno zareagował na całą sprawę na swoich Stories.

WARDĘGA O SYTUACJI Z QUEENOFTHEBLACK !! #nazywo #watdega #wataha #SHOTY #queenoftheblack

Nitro - po swojemu.

NITRO OGLĄDA STORY QUEENOFTHEBLACK, GDZIE PRÓBOWAŁA...

Mandzio, który miał w przeszłości kilka dram z Julią, ostro o całej sprawie:

trwa ładowanie posta...

Jeżeli czujecie się gorzej - nie bójcie się wyciągnąć rękę po pomoc. Poniżej łapcie kilka WAŻNYCH telefonów zaufania:

 • Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży tel. 116 111 (24/7);
 • Kryzysowy Telefon Zaufania tel. 116 123 (od 14 do 22, 7 dni w tygodniu);
 • Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji tel. 22 594 91 00 (środa/czwartek, od 17 do 19);
 • ITAKA, Antydepresyjny Telefon Zaufania tel. 22 484 88 01 (poniedziałek-piątek, 15 do 20); 
 • ITAKA, Telefon Zaufania Młodych tel. 22 484 88 01 (poniedziałek-sobota, od 11 do 21).

Aktualizacja: Prime MMA wydało oświadczenie

Julia miała zawalczyć za miesiąc na gali Prime MMA. Czy federacja wycofała ją? Nope: jedynie mowa o tym, iż QotB otrzymała odpowiednie wsparcie.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
 • emoji serduszko - liczba głosów: 2
 • emoji ogień - liczba głosów: 0
 • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
 • emoji smutek - liczba głosów: 4
 • emoji złość - liczba głosów: 0
 • emoji kupka - liczba głosów: 6