Polityk Konfederacji ostro o Quebonafide: "Wygląda jak ktoś, kto wola o pomoc"

Polityk Konfederacji ostro o Quebonafide: "Wygląda jak ktoś, kto woła o pomoc"

Źródło zdjęć: © Facebook, Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,09.06.2022 12:30

Pewien polityk Konfederacji niezbyt miło określił wygląd Quebonafide. Według niego "wygląda jak drag queen po występie w przebieralni". O co dokładnie mu chodziło?

Jak można byłoby dobrze skomentować obecną sytuację z Quebonafide? Dla wielu jest to jeden z ostatnich momentów, gdy widzimy postać wykreowaną przez Kubę Grabowskiego. Niektórzy zaczęli się bardzo odpalać na jego wizerunek. Bardzo? I to jak!

Kuba ma swój styl

Wizerunek rapera zmienił się w ciągu ostatnich lat. Gdy porównacie stare klipy Quebo z jego ostatnią twórczością - tak, przeszedł metamorfozę. Czy to robi jakieś wrażenie na jego odbiorcach? Zdecydowanie nie.

trwa ładowanie posta...

Na profilu na FB portalu Glamrap pojawił się news o raperze Fuso, który rozpoczynał karierę z Quebo. To, co się zadziało w komentarzach pod tekstem, jest idealnym materiałem na heheszki.

Działacz Konfederacji o wyglądzie Quebonafide: "wygląda jak ktoś kto woła o pomoc"

W komentarzach pod postem odezwał się działacz Konfederacji i Ruchu Narodowego, Andrzej Kaniewski. Skomentował dość ostro wygląd Quebo, jak i jego przyszłość:

Wielki mi płacz o gimbonafide, spójrzcie na to zdjęcie, na którym wygląda jak ktoś, kto wola o pomoc. Tatuaże zrobione w myśl zasady "losuj", i ten żulerski look, może jak dragqueen po występie w przebieralni. No dramat, nie ma się nad czym nawet pochylić, cytując już na koniec klasyka: "to nie jest hip-hop", mam nadzieje, że wybierze jednak jakaś specjalizacje, gdzie nie będzie leczył ludzi, ani zwierząt… nie wiem parasytami niech się zajmuje, albo hodowlą jedwabników…

trwa ładowanie posta...
Komentarz polityka o Quebonafide
Komentarz polityka o Quebonafide (Facebook)

Dla przypomnienia: Kuba odstawił postać Quebonafide na "jakiś czas" do szafy, a teraz zamierza skupić się na innych rzeczach - w tym na rozpoczęciu studiowania medycyny.

W odpowiedziach na komentarz internauci prosili o polityka o m.in. zaprzestanie oceniania innych przez pryzmat wyglądu oraz o spojrzenie na całokształt twórczości Kuby.

Żyj i daj żyć innym. Gdyby każdy myślał tak jak Ty świat byłby szary nudny i bardzo mało ciekawy.

Ocenianie innych przez pryzmat wyglądu to taka nasza cecha narodowa, bardzo nieelegancka i niesprawiedliwa.

Pomijając jego wygląd, muzykę robi dobrą, a za to go jedynie oceniam.

on chyba nie robi hip-hop, a nawet jeżeli to gatunki ewoluują i to chyba dobrze, że są artyści, którzy eksperymentują i starają się zrobić coś nowego

A niech sobie robi co chce, w sumie sam kiedyś cisnął po PO jak byli przy władzy a teraz nagle mu się odmieniło, również wolałem jego poprzednią wersję prosty filozof który rozkminiał świat, ale to jest jego życie i jego wizerunek co nie zmienia faktu że zrobił sporo dla muzyki, to że teraz świruje nie oznacza że nic nie zrobił w kwestii muzycznej

Wolność, równość, sprawiedliwość" to gdzie te wartości w Twojej wypowiedzi ? Żyj i daj żyć innym jak chcą, a swoje zdanie zachowaj dla siebie, bo nikogo nie interesuje 🙂

Na ostatni komentarz odpisał polityk Konfederacji. Iii?

Na tym polega demokracja, że każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie, tak działa wolność…

No cóż, ocenianie twórczości Quebonafide jedynie poprzez jego wygląd jest słabe. Zrobił sporo dla polskiej muzyki - i stawianie jego wyglądu nad wyprzedane koncerty, ogromny following czy dobrą (subiektywnie oczywiście) muzykę jest w tej sytuacji co najmniej dziwne.

Źródło: Glamrap, CGM

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0