trendy
Mega Wyprzedaż Epic Games Store. Tego nie możecie ominąć
Will Smith nie żyje

QAnon ujawnia "prawdę" o Oscarach: Will Smith nikogo nie uderzył, bo nie żyje

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,30.03.2022 17:00

Skandaliczne zachowanie Willa Smitha podczas oskarowej nocy wywołało poruszenie wśród wyznawców teorii spiskowych. Członkowie ruchu QAnon twierdzą, że za spoliczkowaną twarzą Chrisa Rocka kryje się głębszy sens. Odważycie się skoczyć do króliczej nory?

Kto zdecydował się zarwać noc i obejrzeć 94. ceremonię rozdania Oscarów, ten był świadkiem niebywałego skandalu. Oto Will Smith, laureat Nagrody Akademii, nie zaakceptował żartu prowadzącego pod adresem jego małżonki. Aktor pod wpływem emocji wszedł na scenę i spoliczkował Chrisa Rocka. Świadkami tej sceny były miliony telewidzów na całym świecie.

Rozpoczęła się dyskusja, czy Will Smith dobrze postąpił, czy panowie zrobili ustawkę oraz jak powinna zareagować Akademia. Tak wiele pytań... a odpowiedź jest tylko jedna. Wyznawcy teorii spiskowych zrzeszeni w ruchu QAnon uważają, że wiedzą, co wydarzyło się w nocy z 27 na 28 marca 2022 roku. Wiedzą to, czego zwykli zjadacze chleba nie potrafią dojrzeć za zasłoną tajemnicy.

trwa ładowanie posta...

Czym jest QAnon?

Czytelnikom, którzy nadal karmią się iluzją matrixa, w telegraficznym skrócie uświadomię, czym jest QAnon. To grupa anonimowych osób, która posiada wgląd w najpilniej strzeżone tajemnice Stanów Zjednoczonych. Popierają oni Donalda Trumpa w międzynarodowej wojnie z deep state, czyli grupą przestępczą, której częścią są znani politycy, aktorzy, piosenkarze, prezesi wielkich koncernów i celebryci.

Wyznawcy teorii spiskowej QAnon wierzą, że członkowie deep state czczą szatana, spółkują z demonami, a przede wszystkim wykorzystują, torturują i mordują dzieci. Mesjaszem, który wybawi ludzkość od pedofilsko-satanistycznych elit, miałby być Donald Trump.

Q: Into the Storm (2021) | Official Trailer | HBO

Jeśli mózg wam paruje od nadmiaru informacji, zachowajcie siły na rewelacje na temat oskarowej nocy.

Co (tak naprawdę) wydarzyło się podczas oskarowej nocy?

Max Blumenthal jest pseudodziennikarzem, którzy powiela rosyjską propagandę z wprawą godną Janusza Korwin-Mikkego. Blumenthal twierdzi, że skandal podczas rozdania Oscarów wydarzył się po to, aby odwrócić uwagę od wojny w Ukrainie i rzekomych zbrodni batalionu Azow. Tego typu teorie na pewno podobają się Putinowi, który w niewinnych mieszkańcach Ukrainy widzi neonazistów.

trwa ładowanie posta...

Wyżyny bajkopisarstwa osiągnęli członkowie ruchu QAnon, którzy ocenili, że spoliczkowanie Chrisa Rocka to celowe działanie, aby odwrócić uwagę świata od działań pedofilsko-satanistycznej sekty.

"To inscenizacja", alarmują kanały QAnon na Telegramie. Wyznawcy teorii spiskowych mają żal, że głównym tematem mediów na świecie zostali Will Smith i Chris Rock, podczas gdy wszyscy zapomnieli o Donaldzie Trumpie.

Według jednej z teorii promowanej przez QAnon skandal podczas oskarowej nocy był rodzajem zaszyfrowanej wiadomości. Komunikat miał trafić do "agentów", aby przeszli do realizacji "planu B". Nie pytajcie, czym jest plan B, ponieważ wiedzą to jedynie agenci. Ja nie jestem jednym z nich.

Wśród członków ruchu QAnon panuje przekonanie, że w trakcie oskarowej nocy nie wystąpił Will Smith, ale jego sobowtór. Dlaczego? Prawdziwy Will Smith nie mógł się pojawić na gali, bo nie żyje. Tym samym gwiazdor Hollywood dołączył do długiej listy znanych osób ze świata show-biznesu i polityki, których w rzeczywistości zastępuje klon. Swojego sobowtóra mieliby mieć m.in. Avril Lavigne, Taylor Swift, Władimir Putin.

Nie wiem, co zrobicie z wiedzą na temat prawdy o oskarowej nocy, ale mam nadzieję, że macie jeszcze na tyle zmysłów, aby przeczytać o teorii spiskowej dotyczącej piekarni "Pawełek" z Wołomina.

Źródło: Vice News

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Premiery gier w czerwcu 2023. Mrok, przemoc i "Diablo IV"