Elliot Page pokazał, jak wygląda w męskich kąpielówkach

Przystojny Elliot Page chwali się umięśnioną klatką. "Gotowy na lato"

Źródło zdjęć: © Instagram @elliotpage / Instagram @elliotpage
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,25.05.2021 11:44

Elliot Page rzadko udziela się w mediach społecznościowych. Kiedy już coś udostępnia, przyciąga zainteresowanie całego świata. Aktor niedawno pochwalił się, jak wygląda w męskich kąpielówkach. Widać, że intensywnie pracował nad formą!

Na zdjęciu, które pojawiło się na profilu Elliota Page'a na Instagramie, widać aktora, który stoi na brzegu basenu, jest ubrany w bordowe, męskie kąpielówki, na twarzy ma okulary przeciwsłoneczne, a na czoło nasuniętą czapkę z daszkiem. Elliot z rozbrajającym uśmiechem spogląda w obiektyw aparatu. Do wpisu dołączone są hasztagi: #radośćzbyciatrans, #transjestpiękne (#transjoy #transisbeautiful).

Fani Elliota Page'a nie kryją zachwytu doskonałą formą swojego idola. "Gotowy na lato" – tak zdjęcie aktora skomentował jeden z użytkowników Instagrama, na co kolejni internauci mu zawtórowali: "Widać, że przykładałeś się do treningów", "Spójrzcie na tego przystojnego chłopca", "8-pak", "OMG! Tak! I zobaczcie na TEN UŚMIECH", "Wyglądasz niesamowicie".

trwa ładowanie posta...

Już nie Ellen, tylko Elliot Page

W grudniu 2020 roku Elliot Page zakomunikował, że jest osobą transpłciową i identyfikuje się jako mężczyzna. "Kocham to, że jestem queer" – napisał w oświadczeniu. Aktor przeszedł operację zmiany płci, a jej efekty widać na najnowszym zdjęciu, które gwiazdor Hollywood udostępnił na swoim Instagramie. Na klatce Elliota widać blizny po zabiegu usunięcia kobiecych piersi.

trwa ładowanie posta...

Elliot Page – kim jest?

Elliot Page karierę aktorską zaczął już jako 10-latek. Występował w wielu głośnych i nagradzanych produkcjach, jak "Juno", "Incepcja", "X-men: Przeszłość, która nadejdzie" czy w serialu "The Umbrella Academy". 34-letni aktor ma na swoim koncie nominacje do Oscara i Złotych Globów.

Niedawno Elliot Page rozstał się ze swoją żoną po 3 latach małżeństwa.

trwa ładowanie posta...

Skoro jesteśmy w temacie osób, które dokonały coming outu, to sprawdźcie, dlaczego Demi Lovato jest piosenkarko?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 6