lifestyle
95 proc. ciała ma w tatuażach. Trollom zawsze mówi to samo
Lottie Rae - naga sprzątaczka

Pracuje jako naga sprzątaczka. Mówi o najbrudniejszych klientach. Ile zarabia?

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Canva, Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,21.03.2023 10:00

32-letnia Lottie Rae znalazła nietypową niszę w dobrze znanej branży. Pochodząca z Wielkiej Brytanii kobieta pracuje jako naga sprzątaczka. Swoje usługi promuje za pośrednictwem profilu na Instagramie.

Kto sądzi, że naga sprzątaczka wiąże się ze świadczeniem usług seksualnych, ten jest w bardzo dużym błędzie. Lottie Rae czyści ludziom domy tak, jak każda inna osoba w branży porządkowej. W odróżnieniu od konkurencji 32-letnia Brytyjka wykonuje pracę bez ubrań.

Kobieta zaczęła wykonywać nietypową usługę w 2017 r. Początkowo nagie sprzątanie miało być dla Rae sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Brytyjka za godzinę pracy pobiera 50 funtów (ok. 270 zł). Szacuje, że w trakcie dotychczasowej kariery jako naga sprzątaczka zarobiła kilka tysięcy funtów.

Naga sprzątaczka. Z jakimi klientami ma do czynienia?

Rae miała do czynienia z różnymi klientami w szerokim przedziale wiekowym. Niektórzy zamawiali jej usługi, bo zwyczajnie potrzebowali towarzystwa. Inni "cierpieli" na nadmiar gotówki i szukali urozmaicenia w życiu. Zdarzali się i tacy ludzie, którzy liczyli na "coś więcej". 32-letnia kobieta czuje strach, gdy ma do czynienia z "dziwakami".

Kobieta zrezygnowała z pierwszego zlecenia w karierze. Dom, do którego miała przyjść, znajdował się na skraju lasu, a klient zamówił usługę na wieczór. Rae wystraszyła się, że coś jej się stanie.

- Pewien typ klientów budzi we mnie grozę. To garstka facetów, którym wycieram kurz na półkach z książkami. Oni zakładają, że coś ode mnie dostaną. Mówię wtedy szczerze, że zajmuję się tylko sprzątaniem. Tymczasem oni mają nadzieję na striptiz albo masaż - powiedziała kobieta redakcji "Indian Times".

trwa ładowanie posta...

Naga sprzątaczka uwielbia brud

- U jednego z klientów sprzątałam trzy razy, a jego dom był najbardziej syfiastym miejscem, które odwiedziłam w życiu. Brud był dosłownie wszędzie. Kiedy tam przychodziłam, facet nie chciał, żebym sprzątała. Koleś nie był dziwny, pragnął jedynie towarzystwa - stwierdziła naga sprzątaczka. Kobieta zapewnia, że brud jej nie przeszkadza. Do takiego stopnia, że bardzo często zapomina o założeniu rękawiczek ochronnych.

Pewnego razu klient włączył film pornograficzny. Powiedziałam: "nie". Najbardziej przerażających ludzi rozpoznaję po tym, że mają idealnie czyste domy.

- Lottie Rae

Kilka niebezpiecznych sytuacji nie odwiodło Rae od kontynuowania kariery nagiej sprzątaczki. Kobieta twierdzi, że praca z odsłoniętym ciałem podniosła jej poziom pewności siebie.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Źródło: Indian Times

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1155
  • emoji ogień - liczba głosów: 2160
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 644
  • emoji smutek - liczba głosów: 496
  • emoji złość - liczba głosów: 19
  • emoji kupka - liczba głosów: 276
to jaki jest sens? sprzątać nago, po co?
Odpowiedz
4like0dislike
zobacz odpowiedzi (1)
Pracuje nago, a klient nie ma co liczyć na striptiz? A czym to jest jak nie striptizem? Jeżeli zlecający jest w domu, to striptiz jest w cenie usługi z samej logiki. A co do innych rzeczy, to mogę się założyć, że dla niej striptizem jest chyba celowe rozchylanie nóg dla klienta. I może się zarzekać, ale mogę się założyć o wszystko, że wybranym daje dodatkowo dupy za kasę lub wliczając w cenę. Bo inaczej taka profesja nie ma większego sensu.
Odpowiedz
37like12dislike
zobacz odpowiedzi (1)
Grafoto,zgłoś
Fajnie. Zdjecia mozna robic?
Odpowiedz
5like1dislike
Zobacz komentarze: 10
Komentarze (10)
arrow
Platoseksualność. Nowy trend rozgrzewa sieć