Widzowie zaniepokojeni Eugenią Cooney

Boją się o życie młodej gwiazdy. Policja czeka na sygnał

Źródło zdjęć: © Eugenia Cooney / TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,25.10.2023 18:30

Nowe nagrania Eugenii Cooney wywołały poruszenie wśród internautów. Kobieta cierpi na anoreksję. Zaniepokojeni widzowie zaalarmowali policję.

29-letnia Eugenia Cooney działa w internecie od ponad dekady. Odniosła duży sukces - na YouTube zgromadziła ponad 2,15 mln subskrybentów, a na TikToku ponad 2,6 mln. Wykonuje makijaże, przymierza nowe stylizacje i robi cosplaye. Historia influencerki nie jest tak kolorowa, jak wskazywałyby na to imponujące statystyki.

Kobieta prawdopodobnie cierpi na poważne zaburzenia odżywiania. Sama Eugenia jednak wypiera fakty i zapewnia fanów, że jest zdrowa.

trwa ładowanie posta...

Wygląd influencerki niepokoi internautów

Widzowie influencerki martwią się stanem zdrowia idolki. Do tego stopnia, że zmobilizowali się, by masowo dzwonić i pisać maile do policji w Greenwich w amerykańskim stanie Connecticut, wyrażając zaniepokojenie sytuacją Cooney. Funkcjonariusze odbierali telefony nawet z Nowej Zelandii i Egiptu z prośbą o interwencję.

Niektórzy fani wierzą w niepotwierdzone pogłoski, że rodzice influencerki zmuszają kobietę do trwania w chorobie. Policja zdementowała plotki. Sierżant Brent Reeves zapewnił zaniepokojonych dziennikarzy, że zna celebrytkę od ponad dekady i do niczego nie jest zmuszana.

trwa ładowanie posta...

Policja czuwa nad celebrytką

Co więcej, policjant ma ustalony z Eugenią kod, którym kobieta sygnalizuje, czy nie potrzebuje pomocy. 29-latka umieszcza na nagraniach pewien przedmiot. Tak długo jak rzecz jest w kadrze, z celebrytką wszystko jest w porządku. Jeśli przedmiot zniknie, sierżant ruszy na pomoc.

Internauci na przestrzeni lat prosili serwisy społecznościowe o usunięcie profili Cooney. Apele nie przyniosły skutku.

Źródło: Fakt

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 9
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 23
Jola,zgłoś
Z taką nadwagą to się nie dziwie
Odpowiedz
6Zgadzam się0Nie zgadzam się