trendy
Jeśli Uberem kieruje osoba niebinarna lub kobieta, może odmówić kursu mężczyźnie
Ekipa szuka pracownika, Talent Managera

Ekipa szuka ważnego pracownika. Teraz chcą podbić BRANŻE BEAUTY?

Źródło zdjęć: © Internet, Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,20.01.2022 09:54

Ekipa, holding m.in. Friza, poszukuje nowego pracownika. Czym będzie zajmować się taki talent manager na pełnym etacie? A może sami chcecie sprawdzić się w Ekipie Holding?

bFFxfddv

Praca w holdingu założonym przez Friza - marzenie dla fanów? Firma się rozrasta, tworzone są nowe projekty, a Karol wydaje się wyglądać na zadowolonego z życia. W najbliższym czasie powinniśmy być świadkami zakończenia trzeciego sezonu Ekipy. Co dalej? Zobaczymy.

Ostatnimi dużymi projektami stworzonymi dla Ekipy były "Twoje 5 Minut!" a potem "Genzie". Wszystko idzie w kierunku rozwoju, również pod względem finansowym. Jakiś czas temu Ekipa Holding ujawniła plany dot. zarobków. W 2025 r. przychody Ekipy mają osiągnąć... 120 mln zł, a zysk ma dobić do 80 mln zł. Plany są ambitne - więc trzeba sprostać tym założeniom.

Mówiąc dokładniej, to poszukiwane są osoby do Ekipa Managment. O samej organizacji później.

Ekipa szuka pracownika

Ekipa szuka pracownika do zajmowania się "Twórcami". Ot, dana osoba ma utrzymywać kontakt i relację z influencerami, którzy, prawdopodobnie, będą (lub już są) zakontraktowani w Ekipie Managment.

bFFxfddx

Ekipa poszukuje osoby na stanowisko "Talent Managera" na pełny etat, na nieokreśloną "umowę" (o pracę? zlecenie? nie wiadomo) lub kontrakt B2B. Co najważniejsze: jest to oferta dla osób z Krakowa i okolic.

Co w chodzi w zakres obowiązków?

 • Stały kontakt i budowa relacji z Twórcami;
 • Nadzór operacyjny nad realizacją kampanii;
 • Raportowanie i podsumowanie zrealizowanych kampanii;
 • Samodzielne przygotowywanie i prezentacja koncepcji marketingowych na potrzeby działań online;
 • Śledzenie trendów (zwłaszcza digital/social) i znajomość kanałów Influencerów (z naciskiem na beauty).

Jeżeli jarają was takie rzeczy, to jeszcze pora na wymagania:

 • Znajomość obecnych trendów digital (w szczególności social media);
 • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i prezentacyjne;
 • Dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja werbalna i pisemna);
 • Chęć i zdolność do pracy z kluczowymi klientami;
 • Znajomość narzędzi Google pozwalająca na codzienną swobodną pracę;
 • Nastawienie na elastyczne godziny pracy.
bFFxfddz

W takiej branży to standard. Szykujcie się na niestandardowe godziny pracy, sporo rozmów z klientami. Holding oferuje też standardowe pierdółki podobne do tych konkurencji. Dostaniecie służbowy telefon czy laptop i będziecie pracowali na cały etat - oczywiście w wymiarze godzinowym. Ekipa przekazuje też, że stawia na "elastyczny kompromis pomiędzy pracą z biura a home office". Nie wiadomo jednak, co w przypadku pracy poza korpogodzinami i jak ma się do tego rodzaj umowy.

Z ogłoszenia o pracę wynika, że to stanowisko będzie stricte polegało na pracy z influencerami branży beauty. Pewnie jest to logiczny kierunek rozwoju. Rynek kosmetyków jest dość lukratywny, więc Ekipa chce uszczknąć z niego odrobinę także dla siebie.

Możecie się zgłaszać na to stanowisko na stronie Ekipy Holding: https://ekipaholding.pl/oferty-pracy/talent-manager/. Musicie podać swoje dane, załączyć CV oraz dodać do aplikacji wiadomość. Jeżeli pokażecie się z najlepszej strony, to kto wie, może będziecie pracować w holdingu Friza?

bFFxfddF

O co chodzi w Ekipa Managment?

Holding podaje krótki opis:

Istniejąca od 2020 roku, dynamicznie rozwijająca się organizacja specjalizująca się w INFLUENCER MARKETINGU. Powstała na podstawie grupy EKIPA i rozszerza zakres swojej działalności o następne segmenty. Innowacja i nieszablonowe podejście do rynku czyni naszą Firmę jedną z najszybciej przejmujących rynek. Cały zespół to ambitne i doświadczone osoby, które tworzą unikalną atmosferę pracy. Kampanie zawsze są realizowane w sposób nieszablonowy – często wychodząc poza przyjęty kanon.

Czyli: odpowiadają za influencerów, delegują kampanię itp. Prawdopodobnie, bowiem nie jest to potwierdzone, do podopiecznych Managmentu mogą należeć niektóre osoby z projektu "Twoje 5 Minut!". Niektórzy uczestnicy pojawiają się czasem na filmach członków Ekipy mimo odpadnięcia z programu.

bFFxfddG

Jeżeli zdecydujecie się zgłosić - życzę powodzenia!

Co o tym myślisz?
 • serduszko
 • ogień
 • uśmiech
 • smutek
 • złość
 • kupka
Komentarze (0)
arrow
UFO istnieje? Kongres odkrywa tajemnice Pentagonu i streamuje na YouTube