popkultura
Selena Gomez biseksualna w "Czarodziejach z Waverly Place"?
Genzie i zakłady Betclic

Na Betclic można obstawiać zakłady dotyczące Genzie. Zaczęło się od tweeta Friza

Źródło zdjęć: © Betclic, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,28.09.2022 14:00

Betclic otworzył nową sekcję. Teraz na platformie można obstawiać nie tylko zakłady dotyczące piłki nożnej czy e-sportu, ale także grupy influencerów Genzie. Tak, Genzie od Friza. Możemy postawić np. na to, czy publikacja filmu Genzie będzie opóźniona.

W dzisiejszym tekście pojawia się temat obstawiania przez internet, jak i nazwa polskiego bukmachera. Zaznaczam (i zaznaczę to nieraz), hazard jest niebezpieczny...

Friz zażartował na Twitterze

Genzie to grupa młodych twórców - influencerów, która rozwija się w niezłym tempie. Kartonii i Mortalcio już tworzyli od dłuższego czasu pod patronatem Friza w swoim własnym domu. Powtarzają dokładnie to, co Friz robił z Ekipą na początku internetowej kariery. Publikują codzienne filmy z wyzwaniami, zadaniami itd. Nawet nierzadko można znaleźć analogie względem starych filmów Ekipy.

To też nie umniejsza nikomu z Genzie, ponieważ członkowie robią świetną robotę. Ale że są to codzienne filmy, to i zdarzają się czasem lekkie obsuwy. Chociaż w sumie to normalka, że dość często film nie wchodzi punktualnie na godz. 17. Ot, przykład z 27 września: film pojawił się około 17:35, czyli z 35-minutowym opóźnieniem.

Genzie i opóźnienia
Genzie i opóźnienia (YouTube)

Stało się to tak częste, że Friz zażartował sobie z tego na Twitterze:

"na betclicku powinno dać się obstawiać czy Genzie danego dnia się spóźni z odcinkiem czy nie XD" - przekazał Friz.

trwa ładowanie posta...

Betclic dodał zakłady z Genzie

To nie żart. Chwilę po tweecie Friza pojawiła się informacja o tym, że można obstawiać zakłady na punktualność filmów z Genzie:

"No i da się! 👊Dzisiaj 20 minut spóźnienia. Jak będzie w kolejnych dniach? 😅" - skomentowało oficjalne konto Betclic Polska.

trwa ładowanie posta...

Myślicie, że jest to prank? Nah, bardzo łatwo sprawdzić, że można obstawić rzeczy związane z Genzie. Co dokładnie jest teraz dostępne?

Liczba publikacji filmów z opóźnieniem minimum 5 minut:

 • Powyżej 4,5 - kurs 1,5;
 • Poniżej 4,5 - kurs 3,00.

Kanał Genzie zdobędzie 1 milion subskrypcji do 7 października 2022 roku:

 • Tak - kurs 1,65;
 • Nie - kurs 2,50.

Dowolny film Genzie przekroczy 120 tys. łapek w górę w październiku:

 • Tak - kurs 1,80;
 • Nie - kurs 2,25.

Genzie na Betclic
Genzie na Betclic (Betclic)

Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. 18+.

Zakłady na influencerów. Dobry pomysł?

Mam mieszane uczucia. Baza fanów Genzie zdaje się być stworzona ze starego targetu Ekipy. To osoby bardzo młode. Stąd musimy zadać sobie jedno ważne pytanie: do kogo ta hazardowa oferta jest skierowana? Do 14-latków? Do ich rodziców?

Wszystko zależy od tego, jak dalej się potoczą losy tej potencjalnej współpracy. Bo wiecie, to nie tak, że obecność jednego zakładu od razu zachęca do obstawiania sporej ilości kasy. Idąc w inną stronę: czy obecność Fortuny (innego bukmachera) na koszulkach zawodników High League sprawia, że niepełnoletnie osoby będą chciały obstawiać walkę np. Mai Staśko?

trwa ładowanie posta...

Tylko też "gale" sztuk walk celebrytów zdają się mieć minimalnie inny target, aniżeli Genzie. To już muszę pozostawić wam do przemyślenia. Można podać sporo argumentów za, jak i przeciw.

Betclic o zakładach dotyczących Genzie

Oddajmy też głos samej platformie hazardowej Betclic. Dlaczego zdecydowano się na taki krok? Można powiedzieć, że jest to taki "spontan":

"Oferta zakładów w Betclic jest szeroka i wychodzi poza ramy wydarzeń sportowych. Można u nas obstawiać także zakłady o tematyce politycznej czy life-stylowej. Jako sponsor Fame MMA i bitwy freestylowej Betclic Rap Royale, jesteśmy związani także z szeroko rozumianym światem osobistości internetowych, twórców i artystów, dlatego naturalnym kierunkiem rozwoju jest dla nas poszerzanie oferty o zakłady związane z działalnością influencerów. Zakłady dotyczące Genzie to spontaniczna reakcja na komunikację w social mediach, w których zależy nam na kontakcie z użytkownikami. Chcemy być reaktywni i spełniać ich oczekiwania, dlatego odpowiadamy na tego typu aktywacje" - czytamy w oświadczeniu, które przesłała Vibez.pl firma.

I co sądzicie?

Co o tym myślisz?
 • emoji serduszko - liczba głosów: 3
 • emoji ogień - liczba głosów: 1
 • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
 • emoji smutek - liczba głosów: 0
 • emoji złość - liczba głosów: 0
 • emoji kupka - liczba głosów: 2
Oliwia,zgłoś
Ja kocham genzie i ta nowa piosenka milion to poprostu hit kocham ją ❤️
Odpowiedz
0like0dislike
onkologia,zgłoś
przecież to jest raczysko potężne
Odpowiedz
3like0dislike
zobacz odpowiedzi (1)
Komentarze (3)
arrow
GOATS namiesza na YouTubie? Nowy projekt Boxdela i Wardęgi