Shakira

Pique zdradził Shakirę? Ale jak tak można, przecież to taka "hotówa"?!

Źródło zdjęć: © YouTube, twitter
Anna RusakAnna Rusak,03.06.2022 16:00

Media obiegły wieści o tym, że Gerard Pique rozstał się Shakirą. Internauci zastanawiają się, jak mógł zostawić "taką kobietę". Kiedy w końcu przestaniemy klasyfikować zdrady na "lepsze" i "gorsze"?

Okej, zakładam, że pewnie przestaliście się interesować Shakirą gdzieś w 2010 roku, gdy pojawił się utwór "Waka Waka". Choć artystka wciąż wydaje nowe albumy, chyba niewiele jej utworów zyskuje już taką popularność jak kiedyś.

Swego czasu sporo mówiło się też o związku Shakiry z Gerardem Pique. Niedawno media obiegła jednak wiadomość o tym, że para się rozstała. W komentarzach wszyscy zastanawiają się, jak piłkarz mógł zdradzić "taką kobietę".

Pique zdradził Shakirę?

Jak możemy przeczytać na "Pudelku" - Gerard Pique najprawdopodobniej wyprowadził się z rodzinnego domu i zamieszkał w swoim kawalerskim mieszkaniu. Zagraniczne media podają, że powodem rozstania miała być zdrada piłkarza.


Piłkarz prawdopodobnie wyprowadził się z rodzinnego domu i aktualnie przebywa w swoim "kawalerskim" mieszkaniu w Barcelonie. Plotki potwierdzają sąsiedzi, którzy mieli widzieć Pique, jak w minionym tygodniu kilkukrotnie wychodził i wchodził do mieszkania. Zagraniczne media już donoszą, że powodem rozstania pary miała być niewierność piłkarza. Shakira miała przyłapać Pique na zdradzie...

- Pudelek

Shakira, Rauw Alejandro - Te Felicito (Official Video)

Kogo można zdradzić a kogo zdradzić nie można

Pod artykułem "Pudelka" pojawiło się wiele komentarzy - większość osób stawała po stronie Shakiry. Nie byłoby w tym pewnie niczego złego, gdyby nie fakt, że ich argumentacja opiera się na wyglądzie piosenkarki i jej popularności.

Internauci zastanawiają się, jak można zostawić "taką kobietę jak Shakira" i twierdzą, że Pique "nie był w stanie docenić tego, co ma". Trochę, jakby piosenkarka była jakąś wyjątkową osobą, ideałem, którego nie sposób opuścić.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

"Zdradzić taką kobietę jak Shakira"…

Zacznijmy może od tego, że nie wiemy, jak wyglądał związek Shakiry i Pique’go, więc nie możemy jednoznacznie stwierdzić, czyją "winą" było to rozstanie. Nie chcę też oczywiście usprawiedliwić jego ewentualnej zdrady, ale to na razie są tylko doniesienia mediów, bo sama para nie komentuje sprawy.

W tym wszystkim jednak chyba najgorsze są teksty, które nawet nie widzą do końca problemu w tej przypuszczalnej zdradzie, ale koncentrują się na tym, że piłkarz w ogóle zdradził kogoś takiego jak Shakira. Trochę tak, jakby ludzie dzielili się na tych, których zdradzać można i takich, których zdradzanie już w porządku nie jest.

trwa ładowanie posta...

Okej, dla niektórych może piosenkarka jest atrakcyjną osobą, ale nie wiemy, jaką miała relację ze swoim partnerem, jak się zachowywała. Nie wiemy też, jak on zachowywał się w stosunku do niej.

Niczego nie wiemy o ich związku, więc nie możemy go w żaden sposób oceniać, a popularność Shakiry nie ma w tym wypadku niczego do rzeczy. W końcu to też są po porostu ludzie. Ludzie, którzy mają swoje przywary, wady, zalety, a nie są tylko "znanymi i lubianymi" osobami.

Zdrada to krzywda, która może spotkać absolutnie każdą osobę, bez względu na to, kim jest i jak wygląda. Związki też się czasem rozpadają, nawet te najbardziej idealne. Naprawdę powinniśmy przestać wartościować takie sytuacje, bo jest to po prostu przykra sprawa dla obu stron.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Pudelek

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0