Para Ukraińców

Para Ukraińców złączyła się łańcuchem... na TRZY miesiące

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,16.02.2021 11:55

14 lutego Aleksander i Wiktoria przyjechali z Charkowa do Kijowa specjalnie po to, aby przekonać się, jak silna jest ich miłość. Wykorzystali do tego... łańcuch i spawarkę.

W walentynki 2021 roku przy statule Jedności w Kijowie rozpoczął się niezwykły eksperyment. Aleksander i Wiktoria, para Ukraińców z Charkowa, postanowili sprawdzić, czy wytrzymają razem trzy miesiące... przypięci ze sobą za pomocą łańcucha – informuje portal TCH.

trwa ładowanie posta...

– Pomiędzy dłońmi zakochanej pary jest tylko kilka centymetrów wolnej przestrzeni – powiedział Vitaly Zorin, który nadzoruje eksperyment dla ukraińskiego Krajowego Rejestru Rekordów. Mężczyzna upewnił się, że para była przy zdrowych zmysłach w momencie, gdy podejmowała decyzję o swoim "prywatnym" lockdownie. Tak, była.

Para będzie musiała wszystko wykonywać wspólnie – chodzić razem do łazienki, brać prysznic, ubierać się, itd. Aleksander i Wiktoria są przekonani, że uda im się wytrzymać w takiej bliskości przez trzy miesiące. Jeśli jednak w ich relacji dojdzie do kryzysu, rozstanie może okazać się trudne, gdyż do rozcięcia łańcucha potrzebna będzie pomoc służb ratunkowych.

trwa ładowanie posta...

Pierwszą trudnością dla Aleksandra i Wiktorii była wizyta w toalecie, kiedy udali się na kawę i ciastko do kawiarni. Para zdecydowała się skorzystać z toalety dla kobiet, czym wywołała zdumienie u sprzątaczki. Aleksander i Wiktoria relacjonują eksperyment na profilach społecznościowych. Napiszcie im w komentarzach wyrazy wsparcia!

trwa ładowanie posta...

Dowiedzcie się, w jaki sposób Wasz list miłosny może polecieć w kosmos!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0