popkultura
"Chłopi" - czy polski kandydat do Oscara zainteresuje Gen Z?
Dziwny Świat

Pierwszy film Disneya z wątkiem nastolatków LGBTQ+. "Dziwny świat" zaskoczy fanów

Źródło zdjęć: © Disney, Youtube
Anna RusakAnna Rusak,22.06.2022 14:45

Po filmie "Buzz Astral" czas na kolejny wątek LGBTQ+ w produkcji Disneya. "Dziwny Świat" ma pokazać pierwszy wątek pary homoseksualnych nastolatków. Czyżby Disney zmieniał się na lepsze?

Niektórym nie podobał się pocałunek pary LGBTQ+ w filmie "Buzz Astral". Ciekawe więc, co powiedzą na pierwszy romantyczny, gejowski wątek w nadchodzącej animowanej produkcji studia?

Projektant animacji "Dziwny Świat" ujawnił, że w filmie Disneya zobaczymy pierwszy poważny wątek nastolatków LGBTQ+.

"Dziwny świat" i pierwszy poważny związek LGBTQ+ w filmie Disneya

Matthieu Saghezchi jest nagradzanym projektantem animacji Disneya. Aktualnie zajmuje się m.in. filmem "Dziwny Świat". Na swoim Twitterze niedawno ogłosił, że widział już pierwsze sceny z animacji i podzielił się wiadomością dotyczącą widoczności osób LGBTQ+ w filmie.

Okazuje się, że w "Dziwnym świecie" zobaczmy pierwszą, poważnie pokazaną miłość między parą nastoletnich gejów. W scenie, którą widział projektant animacji, możemy zobaczyć rozmowę miedzy skrępowanym bohaterem filmu a jego tatą. Ethan przestawia ojcu swojego chłopaka.

trwa ładowanie posta...

"Dziwny świat" - kiedy premiera?

"Dziwny świat" opowiada historię rodziny poszukiwaczy przygód, podróżujących do różnych nowych światów. Film będzie miał swoją premierę w listopadzie, a już teraz możemy zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji.

Przypominam, że Disney jakiś czas temu został oskarżony o wycinanie wątków LGBTQ+ z filmów. Mamy więc nadzieje, że po tej aferze nie tylko będziemy mogli się cieszyć z takich drobnych reprezentacji tej społeczności, ale niedługo zobaczymy całą animację poświęconą osobom LGBTQ+!

Dziwny świat - zwiastun #1 [dubbing]

Źródło: Twitter

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 15
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 140
nuramiss,zgłoś
Ciekaw jestem kiedy kolejne schorzenia psychiczne u disney-a? Może za rok będzie promował pedofilie ? Albo morderców przecież oni też maja prawo do miłości dzieci i wolności w mordowaniu. Wychowajmy dzieci by gdy dorosły znały już gwałt pedofilie i przemoc w końcu to najlepsze dla nich i społeczeństwa. W końcu jak nie popierasz garstki przekonań to nie masz racji nie liczy się większość, nauka, medycyna, historia a tylko drobny odsetek. To tak jakby wirusowi pozwolić by był ważniejszy od przeciwciała niech kwitnie :) To akurat w bajce pokazali dokładnie zielona roślinka jak zielone dolary kapitalizmu :) Jak pedofile i mordercy dobrze zapłacą tylko czekać na nową postać. Disney lepiej było Ci umrzeć z Walt-em.
Odpowiedz
8like5dislike
zobacz odpowiedzi (1)
Jaay,zgłoś
Disney robi wszystko, żeby znormalizować schorzenia psychiczne, takie jak homoseksualizm…
Odpowiedz
23like20dislike
Komentarze (3)
arrow
Ketchup inspirowany Taylor Swift? Wkrótce w waszych lodówkach