Pedro Pascal je tosta na TikToku

Pedro Pascal hitem na TikToku. O co chodzi z jedzeniem kanapki?

Źródło zdjęć: © LADbible TV, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,28.03.2023 07:30

Filmik z Pedro Pascalem jest hitem TikToka. Co jest tak niezwykłego w tym, że aktor "The Last of Us" je kanapkę? I o co chodzi w najnowszym trendzie?

Chcecie tego czy nie, Pedro Pascal po sukcesie serialu HBO "The Last of Us" jest obecnie najpopularniejszym i najbardziej lubianym aktorem. W związku z tym pojawia się nie tylko w wielu programach, ale i coraz częściej gości na TikToku.

Jednym z popularniejszych nagrań na platformie było to, w którym Pascal w trakcie wywiadu mówi: "I am your cool, slutty daddy". Teraz TikToka podbija kolejne nagranie z Pedro Pascalem jedzącym kanapkę. Skąd się wzięło i o co w nim chodzi?

Pedro Pascal z kanapką na TikToku

"Snack Wars" to program na YouTubie, w którym celebryci próbują przekąsek i dań z różnych krajów, po czym wybierają najlepsze. W jednym z odcinków wystąpił Pedro Pascal, a w degustowaniu towarzyszył mu aktor i reżyser Jon Favreau. Panowie porównywali potrawy kuchni amerykańskiej i chilijskiej - może tego nie wiecie, ale Pedro urodził się w Chile.

Pod koniec filmu Favreau i Pascal porównują kanapkę z masłem orzechowym i dżemem z chilijskim przysmakiem, czyli marraquetą. To rodzaj bułki, którą na śniadanie podaje się z kremową pastą z awokado, oliwy i soli. To właśnie w trakcie tego degustowania, Pedro na chwilę się zawiesza, kontemplując smak masła orzechowego i dżemu. Zobaczycie to w mniej więcej szóstej minucie nagrania.

Pedro Pascal & Jon Favreau Compare American and Chilean Snacks | Snack Wars | @LADbible

Co oznacza Pedro Pascal jedzący kanapkę na TikToku?

Wydaje wam się, że to nic wielkiego? Pedro Pascal po prostu je kanapkę i tyle? Cóż, nie chodzi tylko o samą czynność, ale i o mimikę aktora. Tak spodobała się ona tiktokerom, że teraz bardzo chętnie wklejają Pedro Pascala do filmów, a jedno z popularniejszych nagrań ma ponad 7 mln wyświetleń.

"Kiedy spotykasz się ze swoimi przyjaciółmi i wszyscy narzekają na swoich beznadziejnych facetów, ale ty nie możesz się do tego odnieść, bo twój partner jest doskonały i codziennie traktuje cię jak księżniczkę" - czytamy w najpopularniejszym TikToku.

trwa ładowanie posta...

Co w ogóle oznacza mem z Pedro Pascalem jedzącym kanapkę na TikToku? Ma przedstawiać moment, w którym mimo jakiś zewnętrznych zakłóceń, rozkoszujemy się chwilą spokoju. To wtedy, gdy pijecie kawę podczas przerwy w pracy, chociaż czeka na was milion obowiązków. Chwila, w której zaprojektowaliście kuchnię w Simsach, podczas gdy w waszej prawdziwej naczynia wylewają się ze zlewu. Spokój wśród chaosu, czyli Pedro Pascal jedzący kanapkę.

Oczywiście najlepiej zrozumiecie ten trend i zarazem mem, gdy przejrzycie filmiki, do czego gorąco zachęcam. Biorąc pod uwagę słowa Belli Ramsey, serialowej Ellie, dotyczące premiery drugiego sezonu "The Last of Us", będziemy potrzebowali naprawdę wielu takich przyjemnych trendów z Pedro Pascalem, które odrobinę osłodzą to oczekiwanie.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1