Check out english version
pedro pascal
Hejterzy atakują Pedro Pascala. Co aktor chce powiedzieć homofobom?
Pedro Pascal w filmie „Dri­ve­-Away Dol­l­s”

Pedro Pascal w filmie o lesbijkach. O czym jest "Dri­ve­-Away Dol­l­s"?

Źródło zdjęć: © Canva, The Last of Us
Anna RusakAnna Rusak,21.04.2023 13:45

"Strange Way of Life" nie będzie jedynym queerowym filmem, w którym pojawi się Pedro Pascal. Ogłoszono, że zobaczymy go w komedii o lesbijkach jednego z braci Coen. O czym dokładnie opowiada "Dri­ve­-Away Dol­l­s"?

Nie ma się co dziwić, że każda zapowiedź nowego filmu czy serialu, w którym pojawia się Pedro Pascal, wywołuje sporo emocji. Po "The Last of Us" aktor stał się ulubieńcem wszystkich i na szczęście będziemy mogli oglądać go na ekranie częściej.

Wiadomo już, że Pedro zagra w nowym, queerowym filmie Pedro Almodovara "Strange Way of Life". To jednak nie koniec jego przygód z kinem LGBTQ+. Ogłoszono, że aktor pojawi się w komedii o lesbijkach "Dri­ve­-Away Dol­l­s". Co wiadomo o produkcji?

Pedro Pascal w komedii o lesbijkach

"Dri­ve­-Away Dol­l­s" to queerowa komedia, za którą odpowiada Ethan Co­en, czyli jeden z braci Coenów. Duet jest znany z takich filmów jak "Big Lebowski" czy "Fargo". Najnowszy projekt będzie pierwszym solowym filmem Ethana.

Właśnie ogłoszono, że w "Dri­ve­-Away Dol­l­s" pojawi się Pedro Pascal. Nie wiadomo jeszcze, jaką rolę odgrywa w filmie, bo wszystkie szczegółowe informacje są trzymane w tajemnicy. Wszystkim, którzy są trochę zaniepokojeni faktem, że aktor pojawi się w komedii, przypominam że Pedro potrafi zagrać każdą postać. Nie tylko poważnego i walczącego z zakażonymi Joela. Widać to chociażby po naprawdę zabawnym skeczu Pascala z programu "Saturday Night Live".

trwa ładowanie posta...

Waking Up - SNL

"Dri­ve­-Away Dol­l­s" - o czym jest? Kiedy premiera?

W "Dri­ve­-Away Dol­l­s" Coen opowiada historię młodej lesbijki, która właśnie rozstała się z partnerką. Dziewczyna wyrusza w podróż z przyjaciółką, by uleczyć złamane serce. Po drodze spotka grupę przestępczą, dzięki której cała wyprawa przybiera dość nieoczekiwany obrót.

Premiera filmu przewidziana jest na 22 września 2023 r. Na ekranie poza Pedro Pascalem zobaczymy takie gwiazdy jak Matt Damon ("Buntownik z wyboru"), Margaret Qually ("Pewnego razu w Hollywood"), a nawet znany z "Euforii" Colman Domingo.

Nie da się ukryć, że Pedro Pascal lubi występować w filmach o tematyce związanej z LGBTQ+, bo w tym roku dostaniemy aż dwa takie filmy. Fani na Twitterze oczywiście już nie mogą się doczekać kolejnej produkcji z gwiazdą "The Last of Us" i zachwycają się rolą Pedro w "Dri­ve­-Away Dol­l­s".

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Źródło: Pink News

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
"The Last of Us". Kto zagra Abby w drugim sezonie? Są dwa mocne typy