"Rodzinka.pl", ale to produkcja Hollywoodzka. Kto zagra rolę Maćka Musiała?
Już 6 września kultowy serial "Rodzinka.pl" wróci na antenę. Fani stęsknili się za Boskimi i z niecierpliwością czekają na nowy sezon. A co, gdyby "Rodzinka.pl" była produkcją Hollywoodzką? Kto zagrałby rolę Musiała, Kożuchowskiej czy Karolaka?
Gdyby wytypować najpopularniejszą, polską rodzinę to zdecydowanie byłaby to "Rodzinka.pl". Choć jej członkowie to w rzeczywistości wykreowane postacie, to fani serialu niejednokrotnie emocjonowali się ich życiem, rozterkami sercowymi, problemami, cieszyli się z tych pozytywnych chwil czy rozczulali podczas wzruszających scen. Pierwszy sezon produkcji ujrzał światło dzienne w 2011 r. Wtedy "dzieci" Boskich były totalnymi kidosami. Aż ciężko uwierzyć jak bardzo Maciej Musiał, Adam Zdrojkowski czy najmłodszy Mateusz Pawłowski zmienili się na przestrzeni lat. Widzowie mocno stęsknili się za bohaterami serialu, więc twórcy w końcu wysłuchali ich próśb i stworzyli 17. sezon kultowej "Rodzinki.pl".
Podobne
- Kacperek, Tomek i Kuba podbiją VOD. "Rodzinka.pl" na Netfliksie
- Symbol polskości w zagranicznym serialu. Wulgaryzm razi w oczy
- "Jezus czeka". Wspominamy ikoniczne teksty Georginy Sparks
- Charlie xcx zagra w serialu. Czy to wielki powrót do kariery aktorskiej?
- Trzeci sezon "Heartstopper". Nick Nelson działa jak plasterek [RECENZJA]
Kiedy premiera nowego sezonu "Rodzinki.pl"?
Już 6 września o godz. 20:00 "Rodzinka.pl" wróci na antenę TVP2. Nowe odcinki będą pojawiały się cyklicznie - raz w tygodniu. Ponadto 3 września pod Pałacem Kultury i Nauki zorganizowano wyjątkowy event dla fanów serialu. Uczestnicy mieli okazję przedpremierowo zobaczyć pierwsze dwa odcinki nowego sezonu produkcji. W wydarzeniu wzięła udział masa osób - liczba chętnych kilkukrotnie przewyższyła założenia organizatorów.
"Rodzinka.pl", ale to produkcja Hollywoodzka
Na Instagramie Vibez pojawił się post, w którym wymieniliśmy polską obsadę "Rodzinki.pl" na hollywoodzkich aktorów. Oto nasze propozycje:
- Gillian Anderson jako Natalia Boska
- Adam Sandler jako Ludwik Boski
- Jacob Elordi jako Tomek Boski
- Sydney Sweeney jako Magda dziewczyna Tomka
- Gavin Casalegno jako Kuba Boski
- Georgie Farmer jako Kacper Boski
- Yasmín Finney jako Zosia
- Pedro Pascal jako przyjaciel Marek
- Demi Moore jako przyjaciółka Marysia
Popularne
- Mężczyzna wyrwał chłopcu czapkę, którą ten dostał od tenisisty. Fejkowe oświadczenie lata po X
- McDonald's przywraca kultowe produkty. Klasyki wracają już wkrótce!
- Nowy obrzydliwy trend. Szon Patrol ruszył na polowanie
- Rodzice Lily Phillips szczerze o córce. Nie powstrzymali łez
- Wyrzuciła go z hotelu. Reakcja Karoliny z DRE$$CODE na piosenkę Eryka Moczko
- Nostalgiczny finish wakacji. Highlightsy Santander Letnie Brzmienia 2025 [RELACJA]
- Uczniowie załamani planami lekcji. Szkoła do późnego wieczoru?
- Szokujące słowa księdza. W małżeństwie "pod groźbą grzechu nie można odmówić współżycia"
- Sabrina Carpenter - nie(typowy) breakup album. Villain rymuje się z...? Recenzja "Man's Best Friend"