Bella Ramsey zdradziła możliwą datę drugiego sezonu The Last of Us

Bella Ramsey się wygadała. Można odliczać czas do powrotu "The Last of Us"

Źródło zdjęć: © Getty Images
Konrad SiwikKonrad Siwik,23.03.2023 17:30

Pierwszy sezon "The Last of Us" produkcji HBO zawinął się zaledwie w zeszłym tygodniu, a już poznaliśmy potencjalną datę drugiego sezonu. Bella Ramsey, odtwórczyni roli Ellie Williams, zdradziła w jednym z wywiadów, że jej zdaniem serial powróci na przełomie 2024 i 2025 roku.

Na początku zeszłego tygodnia zakończył się pierwszy sezon aktorskiej adaptacji "The Last of Us", pobudzając debaty na temat finału gry i pozostawiając pewne niedopowiedzenia między Joelem a Ellie. Oczywiście każdy, kto grał w drugą część gry, wie, jak potoczyły się sprawy dla bohaterów, ale zawsze może się to rozegrać nieco inaczej w serialu "The Last of Us Part 2". Według Belli Ramsey drugiego sezonu nie powinniśmy jednak spodziewać się wcześniej niż pod koniec 2024 roku.

Sezon drugi "The Last of Us" na przełomie 2024 i 2025 r.

Rozmawiając o serialu w programie Jonathana Rossa, Ramsey zdradziła, kiedy jej zdaniem powinniśmy spodziewać się drugiego sezonu. – To zajmie trochę czasu. Myślę, że prawdopodobnie będziemy kręcić pod koniec tego roku i na początku następnego – stwierdziła aktorka. – Więc prawdopodobnie będzie to koniec 2024 i początek 2025 roku – dodała, odnosząc się do premiery drugiego sezonu "The Last of Us".

Bella Ramsey potwierdziła tym samym, że nie zostanie zastąpiona starszą aktorką w drugim sezonie. Jak wiadomo, Ellie Williams postarzała się o kilka lat pomiędzy dwoma odsłonami gry, jednak twórcy serialu nie zamierzają wymieniać aktorki. – Jedyna sytuacja, w której rozważalibyśmy zmianę Belli, to gdyby powiedziała: "Nie chcę już z wami pracować" – wyznał Neil Druckmann. – Nawet w takich okolicznościach nie jestem pewien, czy byśmy jej na to pozwolili. Zawsze możemy zmusić ją do powrotu w drugim sezonie – dodał humorystycznie reżyser.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 40
  • emoji ogień - liczba głosów: 21
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 18
  • emoji smutek - liczba głosów: 18
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 0