popkultura
Taylor Swift w "Lavender Haze". Zakochana w transpłciowym modelu
Paramaxil o Konopskim: "hiena cmentarna i manipulator"

Paramaxil o Konopskim: "hiena cmentarna i manipulator"

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Twitter, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,15.03.2022 11:25

Pamiętacie "aferę lodzikową", gdzie wyciekły filmy +18 Paramaxila? Ten wyjaśnił całą sytuację, wytłumaczył - i tyle, problem z głowy. Tylko że oczywiście Konopski musiał dodać swoje trzy grosze i w swoim stylu nagrał o tym materiał...

Śledziliście "aferkę lodzikową"? Generalnie nic z niej nie wyszło. Po prostu wyciekły filmy Paramaxila +18, na których uprawiał *miłość* z drugim facetem. Niektórzy internauci uważali, że to koniec jego kariery w internecie. A ci bardziej rogarnięci uważali, że to tylko kolejny dzień w internecie. Wyszło standardowo - Paramaxil zakończył sprawę z twarzą.

Paramaxil ostro o Konopskim

Inaczej nie można tego określić. Skoro inni twórcy wypowiadali się na przestrzeni miesięcy "szczerze", to Paramaxil wyjechał szczerze oraz ostro. Jak zaraz przeczytacie we wpisie autora, głównym problemem jest podejście Konopskiego do tematu oraz manipulacja nagraniem a’la TVP: Dopiero dotarł do mnie materiał Konopskiego, hieny cmentarnej i manipulatora.

Jego zaciesz i satysfakcja z leaku, spowodowane tym że wraz z Japczanem broniliśmy Leksia są obślizgłe i zakłamane jak jego wizerunek, za który by pewnie sprzedał matkę na trójkąt dla mnie z Mańkiem.

Przykładowo: cenzurowanie słowa **seksualny, żeby zasugerować, że jestem homo-, a nie bi-. To metoda godna Goebbelsa, panie Konopski

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Warto dodać, że Konop poświęcił Paramaxilowi i całej aferze ponad 40% swojego odcinka. Przedstawił on tam twórcę jako kogoś… delikatnie mówiąc, nieogarniającego świata.

Po prostu wszedł na streama Vysotzky’ego i tak normalnie do tego podszedł, jakby nic się nie stało

Ponadto najpierw przestawił sytuację tak, jakby Paramaxil sam miał wstawić swoją sekstaśmę, potem wspomniał, że filmiki trafiły na "profil starego dziada", z którym streamer uprawiał seks, a dopiero w napisach dorzucił, że "NA TYM PROFILU ZNALAZŁY SIĘ NAGRANIA ZE STREAMEREM WIĘC DZIADU JE WSTAWIŁ XD". Pisownia naturalnie oryginalna od Konopa.

Pozostawię wam także perełkę:

Wspomniał też coś o swojej orientacji i powiedział, że nie identyfikuje się z LGBT - powiedział Konop w swoim materiale. Słowa Paramaxila:

[...] Wielokrotnie w życiu powtarzałem, że chciałbym spróbować w życiu wszystkiego i doszedłem do wniosku, że "dlaczego miałbym nie spróbować czegoś, co w naszym kraju jest społecznie piętnowane, skoro daje to jakąś obietnicę przyjemności".

Jestem [wyciszone]-ualny i nigdy nie chciałem, aby nagrania trafiły do internetu [...] w żaden sposób nie czyni mnie to osobą bliską LGBT [...].

Heteroseksualny, biseksualny, panseksualny, aseksualny, homoseksualny - o co tutaj chodziło? Nie dało się wyciąć drugiej części, tj. "seksualny", skoro tak obawiano się bana na monetyzację? Czy YouTube mogłoby uderzyć kogokolwiek za mówienie, że jest "bi"?

Jak brzmiał oryginał o seksualności Paramaxila?

Jestem biseksualny, jestem też switchem, czyli tak jak lubię być zdominowany, tak samo lubię dominować i zazwyczaj wynika to z relacji albo z płci partnera.

Tak, Konop trochę pobawił się z materiałem. Może przez groźbę demonetyzacji materiału. A może, aby zebrać więcej wyświetleń? Kto wie. Jednak ta manipulacja podchodzi pod działanie a'la TVP, które notorycznie "dostosowywuje" materiał tak, aby widzowie byli świadkami większej kontrowersji niż ma to miejsce w rzeczywistości.

Już nawet nie wiem, czy warto wspominać, że Konop połączył kwestię choroby wenerycznej z seksem homoseksualnym, podsuwając widzom, że Paramaxil jest chory przez, haha, seks. Nie, chodziło o infekcję skóry.

ANALIZA AFERKI LODOWEJ (BITKA ŻABSONA, EKIPA 4 SEZON, PUTIN ŚLEDZONY, ELON MUSK ZŁY, LOGAN PAUL)

I na koniec - kwestia wieku

Działania osoby, która wstawiła sekstaśmę Paramaxila bez jego zgody do internetu zasługują na potępienie. Sorki, ale to jest przemoc (~2022, Majustaśkowane). Ale nazywanie 51-latka "starym dziadem"?

Konopski to ten sam człowiek, który miał problem z tym, że starsi streamerzy brali jego wiek jako czynnik wpływający na jego osąd. I wtedy wiek nie miał grać roli, bo Konop powinien był być sądzony w opinii publicznej jak równy - bez żadnych ułatwień! Ale gdy trzeba przestawić kogoś w gorszym świetle, to już można jechać po wieku, prawda?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Osioł z "Shreka" dostanie swój film? Tego chce Eddie Murphy