Afera Lodzikowa, czyli wyciek filmów +18 z Paramaxilem

Afera Lodzikowa: Paramaxil tłumaczy film +18 "Nigdy nie chciałem, żeby nagrania trafiły do internetu"

Źródło zdjęć: © Instagram, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,07.03.2022 16:00

Afera Lodzikowa - o co chodzi? Do internetu wyciekło nagranie, gdzie jeden z członków Xayoo Industries, Paramaxil, uprawia seks z drugim facetem. I czy kogoś to miało wzburzyć? ¯\_(ツ)_/¯

Pamiętacie głośną aferę, która miała być "tym, co zniszczy Team X"? Tak Konop nazwał wyciek z przeszłości Natsu, gdzie twórczyni pracowała na kamerkach. I wtedy większość polskiego internetu (o dziwo) broniła jej - bo taka praca to nic niezwykłego. Trochę trzeba się obawiać o wycieki do internetu, ale takie doświadczenia nie są, a przynajmniej nie powinny być, niczym zakazanym czy niemoralnym.

"Afera lodowa" aka "afera lodzikowa"

Do sieci wyciekły nagrania z młodą osobą uprawiającą seks ze starszym facetem. Inaczej trudno to opisać. Ot, dwie osoby uprawiające najpewniej konsensualny, homoseksualny seks. Twarz drugiej osoby była zamazana, lecz internauci odgadli, że chodziło o Paramaxila.

Najpopularniejszy jest klip będącym połączeniem jego piosenki i sekstaśmy. Tego oczywiście NIE pokażę wam z wielu względów. Inną (???) informacją jest to, że nagranie znalazło się na popularnej stronie dla dorosłych, tej czarnopomarańczonej.

Jedyne, co podrzucę, to taki oto mem. Reszty domyślcie się sami:

trwa ładowanie posta...

Czy trzeba coś więcej pisać o tej "aferze lodzikowej"? Największym problemem jest to, że nie znamy pierwotnego źródła wycieku (sic). Czy główny zainteresowany wiedział o tym, że nagranie z nim może ujrzeć światło dzienne? A może sam to zrobił? Pytań jest sporo, a odpowiedzi na nie znajdziecie na końcu tekstu.

Chociaż… wypowiedział się odrobinę o całej sytuacji na streamie Vysotzky’ego:

Paramaxil o aferze lodowej

Jego reakcję można podsumować jako "stało się to stało, na c**j drążyć temat".

A reakcje internautów na Twitterze?

Nikt się zbytnio tym nie przejął. Ot, pojawiło się kilka krytycznych głosów, ale większość internetu ma wyrąbane na konsensualny stosunek dwóch facetów:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Chociaż Nitro, jak to Nitro, musiał swoje dopisać:

trwa ładowanie posta...

Pojawiły się głosy, że Paramaxil jest hipokrytą

Oczywiście według Twittera. Paramaxil miał się kreować na samca alfa, rzucać homofobicznymi tekstami - a ten wyciek ma burzyć jego wizerunek.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Paramaxil tłumaczy film

Twórca powrócił na YouTube, aby wytłumaczyć całą sytuację. Zacznijmy od tego, że filmy wyciekły przez osobę z którą można zobaczyć na filmie. Zostały opublikowane bez jego zgody. To fani Paramaxila odnaleźli je i puścili w świat. Paramxil podszedł do całej sprawy z dużym dystansem.

Nigdy nie chciałem, żeby te nagrania trafiły do internetu. Nawet nie wiedziałem, że one są w internecie.

Streamer także potwierdził, że jest osobą biseksualną oraz że jest tzw. switchem:

Jestem biseksualny, jestem też switchem, czyli tak jak lubię być zdominowany, tak samo lubię dominować i zazwyczaj wynika to z relacji albo z płci partnera.

Zaznaczył też, że, pomimo bycia osobą biseksualną, nie jest bliski "środowiskom LGBT"...

Może jestem pajacem, ale nie chciałem być pajacem na aż tak szeroką skalę i w tak w kontrowersyjny sposób. Jednak chciałbym zaznaczyć, że ten leak tychże filmów w żaden sposób nie czyni mnie osobą bliską środowiskom LGBT, te środowiska są totalnie sprzeczne z moimi ideami, między innymi wolności słowa.

Chciałbym, żeby każdy mógł obrażać sobie rzewnie kogo tylko zechcę. Móc powiedzieć o kimś, ktoś głupi, że jest głupi. Móc powiedzieć o kimś, kto jest gruby, że jest gruby. Jak chcecie nazwać mnie pe*ałem, to bardzo proszę.

Niestety środowiska LGBT tworzą uprzywilejowane grupy, których obrażanie staje się nawet karalne, czego w żaden sposób nie jestem zwolennikiem i nigdy nie będę.

O OBLODZENIU SŁÓW PARĘ

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 19
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 30
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 16