film
Recenzje dokumentu "Seks, sieć i kasa: Historia Pornhuba". Zachwytów brak
Shrek 5 film o Ośle z Shreka

Osioł z "Shreka" dostanie swój film? Tego chce Eddie Murphy

Źródło zdjęć: © Shrek
Anna RusakAnna Rusak,31.01.2023 19:00

Osioł z "Shreka" doczeka się swojego oddzielnego filmu, a Dreamworks nagra piątą część filmu o przygodach ogra? Taką nadzieję ma aktor Eddie Murphy, który prosi by wytwórnia zadzwoniła do niego w tej sprawie.

Pod koniec grudnia w kinach premierę miał film "Kot w Butach: Ostatnie życzenie", czyli sequel "Kota w Butach", spin-offu "Shreka". To naprawdę porządna animacja, którą warto obejrzeć.

Możliwe jednak, że nie tylko Puszek będzie mógł pochwalić się swoim filmem. W najnowszym wywiadzie Eddie Murphy, aktor wcielający się w anglojęzycznej wersji w postać Osła, powiedział, że chętnie wystąpiłby w filmie opowiadającym tylko o tej postaci. Czy powstanie piąta część "Shreka"?

Film o Ośle z "Shreka"

Przy okazji premiery filmu "My i wy", w którym Murphy gra główną rolę, aktor opowiedział o tym, czym chciałby zająć się w przyszłości. W rozmowie z "ETalk" Murphy przyznał, że chętnie wystąpiłby w spin-offie "Shreka", który opowiadałby o losach Osła. Według niego postać, w którą wciela się w filmie, jest znacznie zabawniejsza od Kota w butach, który swojego filmu się doczekał.

- Kocham Osła. Gdy zrobili filmy o Kocie w butach, od razu pomyślałem: powinni też zrobić film o Ośle. Osioł jest zabawniejszy od Kota w butach. Kocham tę postać, ale uważam, że nie jest tak zabawna jak Osioł.

"Shrek 5" powstanie?

Murphy odniósł się również do plotek dotyczących powstania piątej części "Shreka". Warto przypomnieć, że sam Antonio Banderas, aktor użyczający głosu Shrekowi, w 2022 roku podczas jednego z wywiadów sugerował, że najprawdopodobniej dostaniemy piątą część serii. Murphy również, tak jak fani animacji, ma nadzieję, że tak się właśnie stanie.

- Absolutnie byłbym otwarty na taki projekt. Gdyby kiedykolwiek ktoś przyszedłby z propozycją zagrania w kolejnym "Shreku", zaangażowałbym się w to w dwie sekundy. Kocham Osła - powiedział w rozmowie Murphy.

Aktor dodał, że wszystko zależy od wytworni Dreamworks, odpowiadającej za pozostałe części animacji. Murphy, niczym Timothée Chalamet w reklamie Apple TV+, prosi nawet Dreamworks, żeby zadzwonili do niego w tej sprawie. - Siedzę i czekam, by zagrać Osła - mówi w rozmowie z "ETalk" aktor.

Miejmy więc nadzieję, że Dreamworks wysłucha aktorów "Shreka" i niedługo zobaczymy nie tylko piątą część przygód ogra, ale i oddzielny film opowiadający o Ośle. Jeśli jednak przypadkiem jeszcze nie wiecie, czemu "Shrek" jest najmroczniejszym filmem dla dzieci, to wyjaśnienie Kuby na Vibez.pl z pewnością was zaskoczy i już nigdy nie spojrzycie na tę animację w ten sam sposób.

Eddie Murphy talks ‘Shrek 5', Donkey spinoff, new movie ‘You People’ | Etalk Interview

Źródło: ETalk

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Nie będzie miodu ani krwi. Horror "Puchatek" zbanowany w Hongkongu