Lay's Balenciaga

Opakowanie po chipsach Lay’s to nowy dodatek od Balenciagi?

Źródło zdjęć: © TikTok
Anna RusakAnna Rusak,11.06.2022 10:00

Do tej pory po prostu wyrzucaliście opakowania po chipsach do kosza na śmieci? W takim razie popełnialiście ogromny błąd! Dyrektor kreatywny Balenciagi użył opakowania po Lay’sach jako modnego dodatku

Wiadomo, moda może poważnie zaskoczyć swoim nieprzystosowaniem do codzienności normalnych ludzi. Wybiegi mody raczej niewiele mają wspólnego z ubraniami, które zakładamy na co dzień, ale bywa, że świat fashion w dość zaskakujący sposób przecina się z naszą codziennością.

Demna Gvasalia, czyli dyrektor kreatywny Balenciagi, na zeszłoweekendowym pokazie wystąpił z dość nietypowym dodatkiem… torebką pustych Lay’sów.

Opakowanie po Lay’sach jako mody dodatek od Balenciagi

Była już mięsna sukienka Lady Gagi, był strój z taśmy ostrzegawczej Kim Kardashian. Wydaje się, że w dzisiejszych czasach modą można już określić wszystko. I choć dodatek dyrektora kreatywnego Balenciagi nie jest aż tak szokujący, jak te zniszczone buty, to z pewnością jest dość nietypowy.

trwa ładowanie posta...

Na pokazie kolekcji Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Antwerpii Demna Gvasalia zaprezentował się w czarnym dresie Adidas i czapce z daszkiem, a w dłoniach trzymał opakowanie po (chyba paprykowych) Lay’sach. Nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby nie fakt, że podróżował z nim przez cały dzień jak ze swoim "luksusowym" dodatkiem.

trwa ładowanie posta...

Drugie życie śmieci w modzie

Oczywiście pod TikTokiem uwieczniającym przechadzki dyrektora kreatywnego Balenciagi pojawiło się już wiele teorii i komentarzy. Ludzie zastanawiają się, czy Gvasalia nie mógł znaleźć kosza, czy może po prostu niedługo zobaczymy jakąś współpracę między obiema markami?

Cóż, możliwe też że to po prostu forma żartu i próba zadrwienia z branży fashion. Trzeba jednak przyznać, że dyrektor kreatywny Balenciagi w dość interesujący sposób podchodzi do śmieci i mody. To co, może lepiej jednak zachować te opakowania po chipsach i zrobić z nich użytek? Czy to właściwie można podciągnąć pod modę z drugiego obiegu? W końcu Gvasalia właśnie nadał drugie życie śmieciom…

Źródło: dazeddigital.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1