trendy
Przechodnie pokazani w TVP są pod wrażeniem obniżek cen paliw. Cieszą się, że mogą wspierać polski przemysł!!!
Nietypowy Doritos

Nastolatka odkryła niezwykle rzadkiego... CHIPSA. Za znalezisko otrzyma 70k PLN

Źródło zdjęć: © Vibez / Materiały własne red. Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,27.07.2021 09:12

13-latka z Queensland w Australii stała się bogata, bo kupiła paczkę chipsów Doritos. Tak, to brzmi jak żart, ale zapewniam Was, że niniejsza historia wydarzyła się naprawdę i wszyscy chcielibyście przeżyć podobną.

bFPulRyX

Zapewne nie każdy z Was jest fanem_fanką chipsów Doritos (dla mnie mają trochę dziwny posmak), ale raczej wszyscy widzieliście ten produkt na sklepowych półkach. Jest to marka popularna na całym świecie, w tym w Australii, gdzie rozgrywa się akcja historii, którą zamierzam Wam przybliżyć. Lepiej zapnijcie pasy, bo to, czego zaraz się dowiecie, może Was wysadzić z fotela.

13-letnia Rylee Stuart z australijskiego Queensland kupiła paczkę Doritosów i podczas pałaszowania przekąski natrafiła na nietypową wersję chipsa. Na pewno kojarzycie, że Doritosy są pokrojone w kształt cienkich trójkątów, prawda? Tymczasem nastolatka z Australii znalazła w swojej paczce "napuchniętą" odmianę chipsa, którą prawdopodobnie powstała ze względu na błąd podczas produkcji.

bFPulRyZ

Nietypowy Doritos hitem na aukcji internetowej

Rylee nie zdecydowała się zjeść napuchniętego chipsa. Nagrała o nim tiktoka, który stał się viralem - w momencie pisania tego artykułu klip wygenerował ponad 5 milionów wyświetleń. Dziewczyna, widząc jakim zainteresowaniem cieszy się jej odkrycie, wystawiła chipsa na sprzedaż w serwisie eBay. Internauci byli gotów zapłacić za przedmiot astronomiczne kwoty - nawet 100 tys. dolarów.

Miłość do chipsów sowicie nagrodzona

Kiedy kwoty na aukcji osiągnęły absurdalne wartości, administracja eBay usunęła przedmiot ze sprzedaży. Wówczas do nastolatki zgłosiła się firma... Doritos. Koncern zaoferował dziewczynie 20 tys. dolarów. Za co? - Byliśmy pod wrażeniem odwagi i ducha przedsiębiorczości Rylee, więc chcieliśmy się upewnić się, że ona i jej rodzina zostaną nagrodzeni za kreatywność i miłość do Doritos.

bFPulRzb

Ta historia brzmi kosmicznie i pewnie drugi raz się nie powtórzy, a szkoda. Dajcie znać, jakie są Wasze najdziwniejsze znaleziska i czy próbowaliście wystawiać nietypowe przedmioty na sprzedaż?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Z dobrych rzeczy: Ordo Iuris przegrało w sądzie - ma wpłacić na rzecz WOŚP