Oliwier odpadł z drugiego sezonu "Twoje 5 Minut!".

Oliwier odpadł z "Twoje 5 Minut! 2". Friz ma jedną prośbę

Źródło zdjęć: © Friz, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,13.03.2023 15:00

Ósmy odcinek "Twoje 5 Minut! 2" nie należał do najlepszych i to nie tylko przez żarty o gwałcie. Fani krytykują Friza za wyrzucenie z programu jednego z bardziej popularnych uczestników - Oliwiera. Influencer ma do nich jedną, ważną prośbę.

Druga edycja serii "Twoje 5 Minut!", czyli programu rozrywkowego Friza (Karola Wiśniewskiego), trwa w najlepsze. Za nami już osiem odcinków i choć do tej pory wszystko odbywało się bez większych dram, ostatni odcinek podzielił fanów.

Nie chodzi tylko o to, że w "Twoje 5 Minut! 2" żartowano z gwałtu, o czym informowała Maja Staśko. Fani serii są rozczarowani, że z programu odpadł ich ulubiony uczestnik - Oliwier. Jak Friz zareagował na ich niezadowolenie?

Oliwier odpadł z "Twoje 5 Minut 2!"

W "Twoje 5 Minut 2!" influencerzy w przeróżnych zadaniach walczą ze sobą o 100 tys. złotych w kontraktach reklamowych oraz o współpracę z Genzie czy Ekipą. Na samym początku programu w serii mogliśmy poznać 20 uczestników, a z odcinka na odcinek ich liczba się zmniejsza. W 8. odcinku serii pożegnaliśmy się z Oliwierem, jednym z ulubionych osób w programie. Dodajmy też, że ma on najwięcej followersów na Instagramie.

Według Friza początkujący influencer m.in. nie zachowywał się dojrzale, dlatego musiał opuścić program. Nie wszystkim fanom serii się to spodobało. Na Twitterze naśmiewają się z Wiśniewskiego, wytykając mu jego "dojrzałe" decyzje takie jak: pofarbowanie psa na różowo czy wystrzelenie jednego z członków Ekipy z procy. Osobiście dodałabym do tego podpalenie samochodu dla zabawy, a nawet ostatnie śmianie się z żartu o gwałcie Wujka Łukiego.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

W każdym razie Friz zapewnia wszystkich, że wie, co robi, a jego decyzja była słuszna. Jak wynika z ankiety na Twitterze, którą przeprowadził po premierze 8. odcinka, nie zgadza się z nim ponad 92 proc. widzów "Twoje 5 Minut!".

"Ehhh jeszcze mi przyznacie rację, że dobrze zrobiliśmy z Oliwierem, mogę się założyć... Siedzę w tej branży całe życie i uwierzcie: to była dobra decyzja" - zaznacza Friz.

trwa ładowanie posta...

Friz ma prośbę do fanów po tym, jak wyrzucił Oliwiera

Nie tylko Friz mierzy się z niechęcią fanów. Hejt wylał się również Karolinę, uczestniczkę której również w 8. odcinku "Twoje 5 Minut! 2" groziło odpadnięcie z programu. Doszło nawet do tego, że Friz zaapelował do widzów, żeby zostawili dziewczynę w spokoju, bo to nie ona decyduje o tym, kto odpada z programu.

- Słuchajcie, bardzo ważna rzecz. Karolina z "Twoje 5 Minut! 2" obecnie ma bardzo dużo hejtu i apeluje tutaj do wszystkich, żeby przestali. To jest absolutnie głupie, żeby pisać jej takie komentarze, cisnąć ją i hejtować. Przecież to, co się stało, nie jest jej decyzją. Jeżeli chcecie kogoś obwinić, to mnie, proszę bardzo - mówił w nagraniu na stories na Instagramie Friz.

Czy Oliwier może powrócić do "Twoje 5 Minut! 2"? Raczej nie, bo odcinki są przecież nagrane, ale możliwe, że Friz weźmie go tak czy siak pod swoje skrzydła. Na Twitterze Wiśniewski poprosił, by ludzie lajkowi jego post, jeśli chcą dalej oglądać swojego ulubieńca.

FRIZ O KAROLINIE Z TWOJE 5 MINUT I WYRZUCENIU OLIWIERA #shorts #friz #twoje5minut #shot #wersow

MUSIELI PRZEŻYĆ NOC TYLKO Z JEDNĄ ZAPAŁKĄ... (T5M2 ODC 8)

Źródło: Twitter

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 47
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 7
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 132