Kostek o członkach Genzie i "Twoje 5 Minut! 2"

Oliwer z "Twoje 5 Minut 2!" o finale programu. Z kim Kostek się nie dogaduje?

Źródło zdjęć: © Wersow, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,24.04.2023 16:00

Oliwier Kałużny "Kostek", finalista programu "Twoje 5 Minut! 2", pojawił się w programie Wersow. Kto według niego powinien wygrać program? Z kim najgorzej się dogaduje? Czemu rzucił szkołę?

Od finału drugiej edycji programu "Twoje 5 Minut!", za który odpowiada Karol Wiśniewski "Friz", minął już prawie miesiąc. Jednym ze zwycięzców i finalistów był Oliwier Kałużny "Kostek", który był również ulubieńcem widzów.

Teraz Oliwier pojawił się w kontynuacji programu influencerki Wersow "Czy to prawda, że...". W rozmowie odpowiada na trudne, kontrowersyjne pytania i opowiada o tym, z kim się najgorzej dogaduje.

Czemu Oliwier Kałużny to "Kostek"?

W serii "Czy to prawda, że…" Wersow zadaje gościom i gościniom niewygodne pytania, które zbiera od widzów na Instagramie i Twitterze. 23 kwietnia w programie pojawił się Oliwier z "Twoje 5 Minut! 2" i odpowiedział na pytania dotyczące swojej przyszłości i pracy z Genzie.

Kostek w rozmowie mówi, że od początku czuł, że dobrze sobie radzi w programie. Opowiada też o swojej przeszłości i zdradza, że wcześniej próbował dostać się do pierwszej edycji programu "Twoje 5 Minut!". Wytłumaczył też, skąd wzięła się jego ksywka.

- Przyszedłem do programu na pierwszy etap. Gdy wchodziłem, Wujek Łuki nagle powiedział "Stój, masz stać tu w miejscu i się nie ruszać". Gadaliśmy o tatuażach i ja mam ten tatuaż słynny na kostce "Dostałem się do T5M2", który zrobiłem. I wujek Łuki wołał ludzi na setki, i zawołał mnie, i powiedział "Kostek". Stwierdził, że tak się będę nazywał. Zapytałem dlaczego. Odpowiedział, że mam tatuaż na kostce i to dlatego" - tłumaczył Oliwier.

trwa ładowanie posta...

Kostek o członkach Genzie i "Twoje 5 Minut! 2"

Pojawił się też temat współprac z osobami z Genzie i "Twoje 5 Minut! 2". Kostek powiedział, kogo najbardziej lubi i z kim najgorzej się dogaduje. Zdradził też, kto według niego powinien zostać finalistą drugiej edycji programu.

- Ja bym chciał, żeby to Michu był drugim finalistą i żeby powiedzieli: "Dobra chłopaki, wiecie co, załóżcie własny kanał i róbcie najlepsze duo w internecie". Spodziewałem się, że jednak Pola będzie tą osobą, która razem ze mną wygra. Nie spodziewałem się, że to będzie Julita. Bardzo wokół Poli się wszystko skupiało [...] Najbardziej kibicowałem Mai, spodziewałem się, że prawdopodobnie może wygrać Pola - wyjaśnia Kostek.

- Uważam, że chyba najlepiej dogaduję się z Polą, oczywiście po Mai. I z Michem na równi. Jakoś tak to wygląda, że wszyscy gdzieś tam mamy wspólny temat, wspólny vibe i najlepiej się dogadujemy [...] Najgorzej się dogaduję z Julitą. Może różnica wieku, może inna mentalność, ale nie czuję tego vibe’u takiego [...] Po prostu nie jest to osoba, z którą bym mógł gadać codziennie - tłumaczy Oliwier.

trwa ładowanie posta...

Oliwier "Kostek" o rzuceniu szkoły

Oliwier z "Twoje 5 Minut! 2" wyjaśnia też, czy to prawda, że rzucił szkołę, żeby zostać w programie. Kostek przyznaje, że żeby zaangażować się w projekt Genzie musiał wypisać się ze szkoły, do której chodził w Pruszkowie.

Wyjaśnia, że po prostu nie wiedział, ile czasu zajmie mu współpraca z Genzie, do tego musiał się wyprowadzić do Krakowa, więc nie mógłby kontynuować edukacji w macierzystej placówce. Od następnego roku szkolnego będzie szukał szkoły zaocznej.

Oliwer mówi w rozmowie z Wersow, że teraz zamierza skupić się na budowaniu marki osobistej i współpracy z Genzie. W rozmowie odpowiada też na pytania dotyczące tego, kto go inspiruje i czy uważa, że jego wiek - ma 18 lat - go ogranicza. Jeśli chcecie to wiedzieć, musicie obejrzeć rozmowę Wersow z Oliwierem "Kostkiem" z Genzie.

KOGO Z GENZIE LUBI NAJMNIEJ?! *CZY TO PRAWDA, ŻE…”

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 103
  • emoji ogień - liczba głosów: 46
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 61
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1